Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 1980. január 30-án 00-30...

1980. január 30-án 00-30 perckor születtem Miskolcon. Mire számítsak a közeljövőben gyermekáldás ügyben és munka terén?

Figyelt kérdés
Vagy annak is örülnék ha csak általánosa tudna valaki.
2010. júl. 16. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok neked válaszolni,viszont sokféle ingyenes horoszkópot találsz a neten.Sok szerencsét hozzá!
2010. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia!Én sem tudok a gyerekáldásos kérdésben segíteni, de ha gondolod munka terén menj fel a www.harmonet.hu-ra!Nagyon sok jó horoszkóp féle van ott!Például ugye te vízöntő vagy és a heti munkahoroszkópod:2010. július 12-től 18-ig


Szeretnél szabadságra menni, de azt tapasztalod, hogy senkit sem érdekelnek az igényeid. Sőt, előfordulhat, hogy a hiányzó kollégákat neked kell helyettesítened, és végül pont Te nem nyaralsz majd. Nincs más megoldás, ki kell állnod magadért, ha máshogy nem megy, akkor nemet kell mondanod.


A szabadságod egy részével Te rendelkezed, - ne hagyd, hogy kizsákmányoljanak. Próbálj beszélni a kollégákkal és osszátok meg a terheket. Intézzétek úgy, hogy végül mindenki elégedett legyen. Így feszültségek nélkül múlik el a nyár.


HarmoNet tipp: ha hagyod, hogy minden munkát a Te nyakadba sózzanak, akkor ne csodálkozz, hogy nem tudsz pihenni!

2010. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
49%

akkoriban a vénusz léppen a tizenhetedik harmadban volt és a csillagok a nagy gömböc variációban álltak. ez sajnos azt jelenti, hogy 31 éves leszel a közeljövőben.

mivel 00-30kor születtél amikor is emlékeim szerint a hold éppen 27foknyira volt a 2-es számú csillagóriástól nagy valószínűséggel teherbe fogsz esni egy lótól. de ne aggódj mert a majd megszülető kentaur kisgyrmeked tök jól fog érteni a csillagjósláshoz(lsd harry potter-ben az a kentau mittomén mi volt a neve)és akár tőle is kérdezhetsz majd hasonló hülyeségeket

mivel a munkahelyeden munkaidőben a gyakorikerdesek.hu-ra teszel fel naiv kérdéseket ahelyett hogy dolgoznál, valszeg ki fognak rúgni. én legalábbis nem alkalmaználak

szólottam

2010. nov. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Engem becsmérelsz, hogy ilyen hülyeségeket írogatok munkaidőben?

1. Honnan tudod, hogy munkaidőben? Mindenki magából indul ki. Ezek szerint te olyan anyagi helyzetben vagy, hogy nincs otthon interneted. Jaj te szegény!

2. Nem alkalmaznál? Könnyen itélsz, nem lennél jó vezető, ha meg az vagy, hát szegény beosztotjaid!

3. Az írod, hogy hülyeség amit kérdeztem. Akkor te mi vagy ha ilyen válaszokat írtál? Ráadásul még vetted is a fáratságot, hogy ilyen szépen összefoglad.

4. Inkább tünjek hülyének, mint egy beképzelt, más dolgait lekicsinylő és becsmérlő embernek mint amilyen te vagy.

2010. nov. 22. 16:51
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Gyermekáldás egy része a férjeden múlik nem hogy mikor születtél. Főnöködet se fogja érdekelni mikor születtél...
2010. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Részvéten a megszületendő gyermeknek.


Vannak akiket nem szeretnek, nyomorban nevelnek...

Ugyanígy vannak, akiket szeretetben, rendezett anyagi körülmények között fognak nevelni, CSAK éppen anyuka a csillagok állása alapján dönt a saját gyermeke sorsáról, időzítésről, emberekkel való kapcsolattartásról, ÖSZTÖNZÉSRŐL vagy épp LEBESZÉLÉSRŐL.


Egyik gyerek nevelési szélsőség sem szerencsés.


Hiszen, mint jó szülő, aki legjobb belátása szerint akar segíteni a gyereke számára, majd a csillagok állása megmondja neked, melyik osztálytársától óvjad - "Egyik Mérleg, másik Oroszlán, és a dátumok, hajjaj, kerüld őt kisfiam/kislányom!! Köszönhetsz neki, de kerüld a társaságát, pár nap és feladja majd a barátkozást, hallod?"

Ugyanígy a csillagok majd megmondják neked azt is, épp melyik időszakban engedd el kirándulni - "Tudom jól kisfiam/kislányom, hogy erre vártál egész évben, három nap csupa móka kacagás, de a csillagok megmondták nekem, ez az időszak nagyon veszélyes számodra, váratlan balszerencse vagy akár baleset is történhet veled, tehát nem engedhetlek el!!"


Ésígytovább, ésígytovább.

Komolyan részvét a gyermek számára.

2010. nov. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd, én tapasztaltam, hogy a számmisztika sokszor valóban hiteles, de ilyen kérdésekre még az sem tudja megadni a választ. Ez nem attól függ,hogy mikor születtél, hanem tőled és a környezetedtől.

Ha akad valaki, aki ugyanekkor született ( és biztos van valahol a világban), de még csak párja sincs, annak aligha mondhatnánk a számmisztika alapján ugyanazt, mint neked.

2010. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ajajaj, a Plutó, a Hold és a Merkur együtt állt, szerintem ne dédelgess nagy reményeket
2010. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És ugye Miskolc. Komolyan, mit remélsz?
2010. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kockafej77 ***** válasza:
sztem valami nagyon nagy fog történi mer 3 bollgyó együtt volt.... és neszámíts normális életrre
2010. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!