Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy működik a kulcsos-zsinóro...

Hogy működik a kulcsos-zsinóros jóslás? Mitől függ? Hogy kell használni? Hogy ad választ a kérdésemre?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te az ingázásra gondolsz, azt is lehet így csinálni. De az nem jóslásra való, inkább mérőeszköz.
2014. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, amelyet VV Fanni is használ a Való Világban. Nem tudom, hogy nézed - e. Az működik? Megbízható? Mitől függ?
2014. dec. 2. 14:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs kicsoda ő, de ha egy zsinóron lóg a kulcs és azt kérdezgeti, igen-nem válasz reményében, akkor az ingázás.
2014. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A kulcs egy zsinóron lóg a bal vagy jobb kéz felett ( csukló felett) és kérdéseket tesz fel neki, és persze olyan kérdéseket amelyekre csak igen vagy nem lehet a válasz, és eddig bejött neki mindig. Erre lennék kiváncsi, hogy ha pl. igen a válasz akkor merre fordul.
2014. dec. 2. 14:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő merre van az igen és a nem, viszont ezzel nem lehet jósolni, nem tudom ki ő, de ahogy írtad valami tévés személyiség, azoknak nem sok közük van semmi működő "mágiához". Az inga mérőeszköz, abban nagyon is hasznos, de ilyenekre amit te írsz, nem jó. Az illető egyszerűen hazudik.
2014. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, mivel amit kérdezett mind bejött eddig neki. Vagy 10-15 kérdés bejött neki amit feltett.
2014. dec. 2. 14:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Bejött, vagy ő azt mondta, hogy bejött? Felőlem hihetsz amit akarsz, én nem rosszindulatból vagy megtévesztésből válaszoltam. Ha szerinted neki van igaza, jogod van a véleményedhez.
2014. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy kérdezett valamit, és az inga elfordult balra vagy jobbra, és utána mondta, hogy nem vagy igen, és minden úy történt, ahogy a válasz.
2014. dec. 2. 14:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Rendben.
2014. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmodom, hogy hogy kell. Foggsz egy kulcsot meg egy kötelet és összekötöd őket. Megfogod a kötelet, aztán kérdezel valamit. Ezután egy kicsit megpödröd a kötelet, amitől a kulcs elfordul. Az emberismeretedre hagyatkozva mondassz egy igent vagy egy nemet. Ha jó az emberismeteted, akkor a jóslataid nagy valószínűséggel bejönnek. Az összes jóslás így működik, csak a körítés más.
2014. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!