Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt hivatásos jós?

Van itt hivatásos jós?

Figyelt kérdés
Tévében látok jósokat,szeretném , ha itt jósolna nekem valaki.Sándor vagyok 53 éves.Az anyagi kilátásaimra lennék kíváncsi.Előre is köszönöm.
2014. dec. 5. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, adok bankszamlaszamot, ha utaltal penzt, josolok.
2014. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ingyen gondolod?

Tiltja a vallásom!

(A vallásom, mint minden jósnak: kiszedni mindenkiből, aki hiszékeny, annyi pénzt, amennyit csak lehet. Ha nem jön be a jóslatom, akkor őrá fogom, hogy valamit rosszul csinált!

[Tudod, a vajaskenyér mindíg vajazott felére esik. Ez tény, ám ha mégsem, az illető a kenyeret nem a megfelelő oldalán vajazta meg!])

2014. dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Sándor, persze, mennyire gondoltál adni érte?
2014. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves Sándor!Akinek van képessége jósolni az nem kérhet pènzt hiszen az a küldetése hogy segítsen az embereknek.Ez csak egy hasznos tanács!!Ahhoz hogy josolhasson neked valaki,ott kell lenned vele,mert éreznie kell az energiádat,látnia kell a lelked!Olyan jost keress akinek valóban van képessége és nem fog becsapni.Sok kérdésre konkrét vàlaszt sem kaphatsz mert mi ugy hívjuk eldöntendő kérdés,ezekre nem szabad konkrét választ adni.Vannak dolgok amiket neked kell megélni.A tv-s josok nem igaziak!!!!!!Remélem tudtam segíteni egy kicsit!
2014. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előzőnek igaza van. Aki tényleg jós, az nem kér pénzt, mivel a célja, hogy segítsen... Most rájöttem, hogy még nemigen találkoztam ilyen személyekkel...
2014. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!