Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha van itt "hivatásos jós",...

Ha van itt "hivatásos jós", jósolna nekem?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek sz ilyesmiben, de adok neki egy esélyt. Ha valaki tényleg úgy gondolja, h tus jósolni és nem csaló, jósoljon nekem, az aurámat az interneten keresztül igyekszem átközvetíteni.

És hogy el is higgyem egy kis személyleírást kérek: Hány éves vagyok meg ilyesmi.


2010. jún. 13. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Interneten keresztül? Neked elgurult a gyógyszered. Ha nem hiszel is benne, van aki tud jósolni, de ők cigánykártyából, esetleg tenyérből. Az meg ritkán működik a neten.
2010. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Nos, a leírásodból 1-2 dolgot meg tudok "jósolni".


Nem vagyok csaló, mert az igazságot fogom mondani.


Életutad elágazás előtt áll, és 2 választásod van: Vagy hiszel az ilyen jós dolgokban és hagyod, hogy lehúzzák a pénzedet, és egy jós légbőlkapott sejtései irányítsák az életedet, vagy elfogadod, hogy a tudomány törvényei szerint működik a világ, és saját kézbe veszed az életed irányítását.


Egyébként a legtöbb esély arra van, hogy 10-20 éves lehetsz, talán 12-15 között, ritkább esetben több.

2010. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ebből látszik hogy nem lehet jósolni:D

aki jós, az tudná hány éves a kérdező

2010. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként a legtöbb esély arra van, hogy 10-20 éves lehetsz, talán 12-15 között, ritkább esetben több."



:D:D:D


amúgy szerintem 17 körül vagy, de ez mindenféle hókuszpókusz nélkül meg lehet becsülni

2010. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 14-17 között vagy és fiú/férfi.
2010. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ötezeréé jósolok neked, ha akarod:D
2010. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én jósolok neked bármiről ha feltöltöd a mobilomat!
2010. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

én én jósolok.


14éves fiú vagy.

sokat internetezel..

nemcigizel.

nemszeretsz olvasni.

szereted a spagettit.



na milyen?

2010. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot Gyurcsókkal. Ő még a gyereket is beléd beszéli, vagy kibeszéli belőled. A butaságnak nincs határa!
2010. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem igazán találtátok el... :)

Azt hiszem vizsgaidőszakban kezdek lassan bekattanni, azért írok ilyen hülye kérdéseket ide. ( ez ma már a 4. kérdésem)

Titkon azért vártam egy olyasmi választ, hogy ne aggódjak, nem fogok megbukni...

2010. jún. 13. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!