Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha megtudhatnád halamálod...

Clay Morrow kérdése:

Ha megtudhatnád halamálod dátumat hogy éreznéd magad? Vagy egyáltaláb ha lenne lehetőséged hogy megtudd, megtennéd-e?

Figyelt kérdés
Lehet van már ezer ilyen kérdés, csak szeretnék valami aktuálisabb válaszokat és hogy miért? Én nemrég megváltoztattam a véleményemet és inkább ezért vagyok kíváncsi.

2015. jan. 18. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megtudnám mikor van se változna semmi. Ha közel lenne, akkor csinálnék valami marhaságot még utoljára. Ha távol, akkor meg nem izgat, amíg el nem jön :D
2015. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Engem is érdekelne,amiatt amit előző válaszoló leírt:)20/L
2015. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne nem akarom tudni
2015. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szeretném tudni.86/F
2015. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

A halamálod az egy ünnep?

Az egyáltaláb az azt jelentheti, hogy valakinek egyáltalán van egy lába, csak egy szóval?

Ezekre én is keresem a választ.

2015. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érint, nincs halamálom.
2015. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindjárt írok egy szépet. Mr. Szarkasztikus I és II mi lenne ha a kérdésre válaszolnátok és eltekintenétek a hibáról?

Menjetek máshova unatkozni.

2015. jan. 18. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem hinnék neki, hiszem, ha látom.
2015. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki tudja halála dátumát, akkor a gyorsonat elé is állhat, hiszen nem halhat meg hamarabb?
2015. jan. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felesleges, mert amint megtudod elkezdesz ellene küzdeni és megváltoztatod a sorsodat és akkor a dátum is változni fog. Volt olyan aki megálmodta a halálát hogy melyik úton hol szenved majd balesetet. Próbálta ugyanezt pozitív kimenetellel elképzelni, hogy túléli. Túl is élte de rá 1 évre ugyanott elütötték és meghalt. A halállal nem kell foglalkozni az életre kell koncentrálni és kihozni belőle amit lehet.
2015. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!