Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha lehetőséged lenne mindkét...

Ha lehetőséged lenne mindkét országban legálisan letelepedni, melyiket választanád? Ausztráliát vagy az USA-t?

Figyelt kérdés
Kérlek röviden írjátok le miért választanátok egyiket vagy másikat. 1-2 éven belül lehet kiköltöznék valamelyik országba a kettő közül. Érdekelne azok tapasztalata, akik már megtették, vagy akik készülnek megtenni, mi alapján választanak és elégedettek-e a kinti élettel.

#Amerika #Ausztrália vs USA
2014. dec. 15. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindket orszag kontinensnyi meretu, eleg nagy kulonbsegek vannak egyes allamai kozott is. USA-ban es Ausztraliaban is vannak nagyon jo es kevesbe elheto helyek. Ha USA, akkor Colorado, Denver, ha AU akkor Melbourne.
2014. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nos én az USÁba soha nem vágytam, nekem az ottani élet nem a kedvencem, lehet csalódnék, de valhogy oda soha nem akartam eljutni, mint ahogy Ausztráliába se. De ha választani kéne inkább legyen Ausztrália, ott mégis valami jobban megfogna.
2014. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahova kapsz kivándorlóvízumot, apóca! Egyikbe se fogsz... ha meg olyan a szakmád hogy kapkodnak utánad miért nem jössz Kanadába inkább?
2014. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindkèt orszàg megoldhatò. USA hàzassàg àltal, Ausztràlia szponzor-vízummal. Mindkèt helyen jàrtam, de nehèz a döntès mègis.
2014. dec. 17. 15:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Ausztrália.
2014. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ausztráliát mert az USA hát mondjuk ugy nem a kedvencem óvatosan fogalmazva
2014. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen vélasztani kell,és maradni nem lehet,akkor az USA annyiban előnyösebb,hogy szélesebb a skálája a választási lehetőségeknek,mindenféleképpen.

A sokkal nagyobb népességben többféle teljesen különböző csoportot lehet találni akármilyen igényre.Az éghajlati viszonyok között is szélesebb a választék.

Mindenütt megtalálja az ember az optimális helyét,bár én maradnék.Persze vissza is lehet menni aztán.

2014. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Armand B. válasza:
Ausztrália ha állampolgárságot szerzel több mint egy hektárnyi területet kapsz ajándékba csak az a problem hogy sivatagos a környék.
2015. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyikbe sem jártam még, viszont lehetőségem Ausztráliában van, így én oda megyek hamarosan. Nyilván ha jártál már mind két országban azért csak könnyebb dönteni. Talán a természeti adottsága, elszigeteltebbsége illetve a nyugodtabb stílus miatt is inkább Ausztráliába mennék...
2015. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

> Mindkèt orszàg megoldhatò. USA hàzassàg àltal


LOL ez nagyszeru, ha a hazassag "megoldhato" es opcionalis akkor az alhazassag es te is ilyen furmanyos magyar vagy aki azt hiszi hogy az USCIS mind idiotakbol all. Jo szorakozast.

2015. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!