Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki meg tanítana jósolni?...

Valaki meg tanítana jósolni? Vagy jósolna nekem? (privátba ha kérhetem)

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 17:24
1 2
 1/13 Legoman ***** válasza:
Jósolni bonyolult dolog. Megtudom neked tanítani, de először is meg kell tudnom azt, hogy milyen kártyával akarsz jósolni. :)
2015. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Holnap van a te napod, ne késd le.
2015. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lenormandot szeretném (2. Kommentelő) mért holnap? Vagy most mi?
2015. jan. 23. 18:25
 4/13 Gasistar ***** válasza:
48%

Első: Mindig legyen nálad krisztály gömb (üveg golyó)!

Második és egyben utolsó lecke: Olvasd fel: bhun dzi va gy ok és ezz egy ezt egy bha ro mság!

2015. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Neh hm éhr dehk elszh fehl fohg thadh?? Minek írsz? -. - "
2015. jan. 23. 18:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg tudod indokolni, hogy miért pont az a kártya érdekel?
2015. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert egyik ismerősöm sokat jósolt és én is megpróbáltam eléggé kézen fekvő volt, és beszédében is ez a kártya szerintem :)
2015. jan. 23. 21:03
 8/13 A kérdező kommentje:
Beszédesebb* ez a kártya. Kerestem neten is hogy mit jelentenek mélyebb értelemben a lapok...de nem jártam sikerrel
2015. jan. 23. 21:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebben akkor nem tudok segíteni, ha ragaszkodsz a lenormandhoz.
2015. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia ha érdekel,indulnak ilyen tanfolyamok és ha szerencséd van akkor olyan tartja akinek nem csak szorgalma van hanem mély érzéke. Mert,ez olyan dolog ami csak akkor működik ha képességekkel rendelkezik valaki,különben csak baj csinálsz,magadnak és másoknak.

A rátermettség vagy veled születik vgy nem.A kártya csak egy ezköz, ami lehetne akár egy marék érme is amit széthint a jós. Az érzéke iránytja a médiumot ,jóst, stb,a mult,jelen,jövő meghatározásában.

A kérdezővel való személyes kapcsolat alkalmával letapogatja,.átérzi,látja a delikvens élet momentumait.A szorgalom kevés!!!!.Üdv.Kun.......

2015. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!