Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt Sátánista Budapesten...

Van itt Sátánista Budapesten aki tanítana egy kezdőt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is tanítani, akkor csak szimplán eszmecseréket folytatni, esetleg beszélni tapasztalatainkról.

2013. aug. 24. 07:34
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
20%
Gusztustalan. Nekem vannak ismerőseim egy másik vároban, de már pár éve normális életet élnek, nem is járnak már feketében. Hadd ne mondjam, hogy kamaszkorban kapta el őket is ez a baromság és nagyon örülök, hogy 20 fölött kikeveredtek belőle.
2013. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Te valószínűleg semmit nem tudsz az egészről. Magyarázd el kérlek hogy mi gusztustalan abban hogy az általunk még nem ismert jelenségekhez fordulunk bizonyos tudások megszerzéséhez? A te szempontodból bizonyára Egyiptom, Mezopotámia, és még az őket megelőző ősi birodalmak is mind gusztustalanok voltak, csak mert volt kapcsolatuk ezekkel a bizonyos dolgokkal. Hozzáállásodból eléggé primitív lehetsz, és tudatlanabbul fogsz meghalni mint én.
2013. aug. 24. 08:37
 3/56 anonim ***** válasza:
25%
Szívesen segítenék, de még én is csak kezdő vagyok :( Amúgymeg igazad van, az első nem rendelkezik azzal a kellő tudással, hogy így beszélhetne a mi vallásunkról!
2013. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
38%
Majd ha mindent megtanultál a rendes világban.elolvastál minden könyvet a világban akkor majd a sátán is tud vmi újat mondani.mit nem lehet megtudni könyvekből?sátánisták...
2013. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Az emberek még mindig nagyon keveset tudnak a körülöttük lévő világról, míg az úgynevezett sátán egy nagy hatalmú spirituális lény akinek még a világegyetem bizonyos működéseibe is lehet beleszólása. Nem értem az utolsó hozzászóló logikáját.
2013. aug. 24. 09:52
 6/56 anonim válasza:
45%
én téged nem értelek, de elfogadom amit mondasz.de akkor kérlek világosíts fel!
2013. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 80-as warlockom Bp szerón, mondd, mire tanítsalak?
2013. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Nekem 90-es Warlockom is van eredetin, szóval nem hinném hogy túl sokra taníthatnál. :P
2013. aug. 24. 10:38
 9/56 anonim ***** válasza:
79%

#2


"Magyarázd el kérlek hogy mi gusztustalan abban hogy az általunk még nem ismert jelenségekhez fordulunk bizonyos tudások megszerzéséhez?"


Annyi gusztustalan van benne hogy a XXI.sz.-ban fejlett spirituális terápiás technikák állnak rendelkezésre ahhoz hogy a saját mocskodat ne másokba töröld bele!


Ezenkívül sok buktatója van a fekete mágiának, mert ami belőled indul ki az előbb utóbb hozzád is tér vissza.

2013. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
76%
Az a gusztustalan, hogy 2 osztálytásam is volt sátánista és folyamatosan terrorizálták egy másik, szőke és kék szemű osztálytársunkat, falhoz is verték többször, illetve a lakhelyen környékén is folyton figyelték és többszörösen is megfenyegették. Az eképpen üldözött srác annyira szívre vette az egészet, hogy pár hónapon belül agyvérzést kapott, amit csak a Jó Isten tudja, hogy hogyan, de átélt ... Nagy nehezen le tudta tenni az érettségit 23 évesen és most is a család segítségévéel tud valamennyi minimális jövedelemhez jutni. A sátánista hülyegyerekek teljesen tönkretettek egy fiatalember és ugyanakkor egy egész család életét ... Gyönyörű. Nem hiába üldözték az ilyen megmozdulásokat a komunizmusban!
2013. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!