Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jóslásnak számít ez egyáltalán?

Jóslásnak számít ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Már egy kis ideje észrevettem azt, hogy amire gondolok, és/vagy szeretnék, mindig az ellentétje történik.

Pl.: (ezek kis dolgok) Azt gondolom, hogy anya nem fog bejönni a szobámba, akkor bejön, ha pedig azt gondolom, hogy be fog jönni, akkor meg nem. És ezeket csak úgy megérzem, messze nem hallom a léptei hangját. Minek nevzhető ez az "ellentétesség"?



2015. febr. 9. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Megérzés. De pusztán irányíthatod a dolgokat magad is.

De ez mutat nálad bizonyos tehetséget a tisztánlátáshoz, valószínűleg megtudnád könnyebben tanulni, de ahhoz át kell írnod magadban, hogy az történjen meg, amit előre megérzel. :)

2015. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mafuyu válasza:
Egyet értek előttem szólóval, csak annyit tennék hozzá, hogy az ellentétesség abból adódik, hogy az "univerzum" nem érti/ értelmezi a NEM- szócskát, tehát amikor arra gondoltál vagy érezted h "anya nem fog bejönni a szobámba" az általam univerzum úgy értelmezte "anya be fog jönni a szobámba" :)ez kapcsolódik a vonzás törvényéhez, érdemes lenne utána nézned ennek :)
2015. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 forcabarcaa válasza:

Én is egyet értek az előttem szólókkal. Annyit tennék még hozzá hogy olvasd el ezt a könyvet: Rhonda Byrne - A Titok

Ha elolvastad megérted ami történik :)

2015. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!