Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot értelmezés-keresztkivetés?

Tarot értelmezés-keresztkivetés?

Figyelt kérdés

Hogyan alakul a volt barátommal a viszonyom? Van-e esélyem visszakapni? (Annyit tudok hogy még szépnek lát az egyik barátnőmnek mondta)


1.Császár

2.Csillag

3.Remete

4.Ördög

5.Bolond

6.Szeretők

7.Diadalszekér

8.Erő

9.Császárnő

10.Főpapnő.


Légyszíves ne írjatok olyanokat hogy ezt magamnak kell értelmezni.Mert tudom.Értelmeztem is.De kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is! Köszönöm!!


20/L



2015. jún. 10. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelenleg mindent meg akarsz tenni, hogy visszaálljon az eredeti rend, nagyon bizakodó vagy, bízol magadban. A probléma az, hogy úgy akarod visszaszerezni, hogy Te magad nem óhajtasz változni. Azt gondolod, hogy ezt a feladatot egyedül kell végig vinned, senki nem vállalja át tőled, folyamatosan kutatod a megoldást. Mindezt úgy, hogy közben eléggé szenvedsz, nyomorultul érzed magad. Az vezetett ide, hogy nem vagy még felnőve ehhez a kapcsolathoz. Eléggé hűbelebalázs módjára viselkedtél.

Nagyon bízol magadban, hogy kézben tartod az eseményeket. Meg főleg a pasast! Eddig úgy ugrált, ahogy Te fütyültél. Ezt az állapotot kívánod visszaállítani. Egy ideig sikerülni is fog, még lesztek egy pár a közeljövőben. De az alapprobléma az, hogy minden úgy folytatódik, ahogy eddig volt és hát az látható volt, hogy nem működik. Ha visszább vennél magadból, nem próbálnál annyira uralkodni rajta, lenne esélyetek.

2015. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!