Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigány kártya lapok jelentése...

Cigány kártya lapok jelentése nem áll össze, mit jelentenek a kártyák?

Figyelt kérdés

Nem rég kártyákat vetettem, tudom, hogy hogyan kell, de nem látom át a lapokat. Balról jobbra ez a sorrend:


Biztos, Öröm, Szerelem, Ellenség, Féltékenység, Veszekedés, Szívkirály


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 22. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb azt jelenti, amit belemagyarázol.
2015. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz, nem is nagyon hiszek benne, de azért meghallgatom egy olyan véleményét is, aki gyakrabban "magyaráz bele" ilyeneket.
2015. jún. 22. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
De mire vetetted? Mire voltál kíváncsi?
2015. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelem akkor nagyon átlátható: Harmonikus a kapcsolat, de a másik fél ellenséget lát valakiben, és féltékeny rá, ami esetleg vitába torkollhat veled.
2015. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemtom milyen kártyád van? Az 56 lapos? A 36 laposban nincs Biztos és Veszekedés lapok. Mi volt a kérdésed?
2015. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemtom milyen kártyád van? Az 56 lapos? A 36 laposban nincs Biztos és Veszekedés lapok. Az igazán szép szerelmet, ami egyébként biztos alapokon nyugszik, beárnyékolja a barátodnak az a hülye féltékenysége. Emiatt megy a cirkusz.
2015. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
42 lapos, és köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 23. 15:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem tudtunk segíteni!
2015. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hosszúhajú ***** válasza:
a biztosnak hitt kapcsolatban felüti fejét a féltékenység, ami miatt ellenségeskedés és veszekedés várható a kapcsolatban, a harmadik személy férfi. de a kapcsolat elég szilárd, jogos a féltékenység de nincs valódi megcsalás. - én is rakosgatom laikusként néha.
2015. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A 42 lapos az valami egész új pakli lehet, mert nem is hallottam róla...

nah sebaj.


kérdésem ugyanaz, hogy milyen területre vetetted?

Mi volt a kérdésed... Mennyire tudod tudatosan irányítani, hogy azt kapd válasznak, amit hallani akarsz...


Alapesetben a lapokra írt kulcsszó azt megadja az alapjelentést. Vagyis azt jelenti, amit odaírtak.

Párkapcsolati területen jelentheti:

Váratlanul megtalált szerelem illetve a korábbi problémák megoldódása, azonban ennek nem mindenk örül, a környezeteben többen óvva intenek a leendő pártól, nem mindenki örül az örömödnek, a párod lehet féltékeny, vagy te rá, ez azt mutatja, hogy a bizalom hiányzik a kapcsoaltban, de nagy érzelmek jelenhetnek meg, erre utal a veszekedés is, hogy nincs rendezve a kapcsolat alapja.

A szívkirály a párodat jelenti.



Remélem nem fogalmaztam túl ködösen.

Sok sikert!

Üdv:

Abroxo , spirituális tanácsadó

2015. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!