Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártyában mire utal a...

Cigánykártyában mire utal a lelkész-szerelem-állandóság?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 12:13
1 2
 11/17 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem utal, de én csak laikus vagyok. ha egy szerelem mellett állandóság van, és amellett egy bűntudatot, hitet, segítségvárást kereső szellemi lap áll, ezt én úgy raknám egybe, hogy ez nem egy állandó és lángoló szerelem. az állandóság ugyanis utalhat unalomra. és erre a segítségvárást, lelkierőt igénylő lelkész játszik rá.
2015. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy Te a Lelkész lapot a bűntudattal is azonosítod... Ha Te magad vetsz kártyát, akkor abban a kirakásban igaz is lehet! Azért mondjuk, hogy az elemezzen, aki kirakta! Ha más kirakását elemezzük,ezért szerencsésebb az általános jelentést használni a többi lap tükrében. Pl. nálam a Kispénz lap teljesen mást jelent, mint másoknál, ha nem pénzügyi kérdést boncolgatunk, hanem egyebet. Ezt a kártya "választotta" a tanulási folyamat során.

Itt vannak pl. a Tarot kártyák. Hasonlítsd össze a különböző tipusokból a Szeretők lapot. Megtudod, hogy a rajzoló hányadán állt a szerelemmel, mikor a lapokon dolgozott. A Raider-Waite pakliban a Szeretők lapon egy nagyon szép szerelem van megjelenitve angyallal, paradicsomi képpel. De a szerelmesek keze nem ér össze. Sőt, köztük van egy nagy hegy. Pamela Colman Smith mikor ezt a lapot rajzolta, olyanba volt szerelmes, aki ugyan viszonozta érzelmeit. De a társadalmi vagy egyéb különbségek nem tették lehetővé, hogy egymáséi legyenek.

Ezt azért hoztam fel, hogy gondolkodj el azon, hogy a különböző lapok rád milyen hatassal vannak. Sokat lehet belőle tanulni.

2015. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 hosszúhajú ***** válasza:
na ez viszont igaz, hogy a személyes értelmezés a magunkéra igaz leginkább. úgy tudom egyes tanfolyamokon maguk rajzolják a lapokat is a tanulók. mindig az az első hogy nekünk mit mondanak a lapok. - persze aki tud vele mit kezdeni. volt hogy jósoltak nekem kártyából, de nekem mást mondtak - kicsit - a lapok mint a jósnak. és mivel nekem vetette ki a kártyát, és már valamennyire belemásztam a jelentésértelmezésbe korábban és ismertem a lapokat, így máshogy értelmeztem. érdekes, mert nekem lett végül igazam. - persze nyilván más lett volna, ha nincs semmi elő tapasztalatom a saját kártyavetésben.
2015. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én cigány kártyám teljesen másként működik, mint a nagy átlag. Bucher Katalin : Az igazi cigánykártya című könyvével együtt lehet kapni. Olyan, minta gyerekek kifestő könyve. Neked kell kiszinezni. Feng shuista vagyok, aszerint szineztem ki. Maga a grafikus is belevitte ezt a tant. Sőt egyik-másik laphoz tettem is. Ezáltal sokkal szorosabb, személyesebb lett a kapcsolatom a kártyámmal.
2015. júl. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hosszúhajú ***** válasza:
ez tetszik! de én még tovább fogok menni, azt hiszem valóban én fogom megrajzolni a saját lapjaimat. :)
2015. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ügyes rajzoló vagy, miért is ne! De a szimbólumokra figyelj oda!
2015. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 hosszúhajú ***** válasza:
rendben! :)
2015. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!