Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kik hívják fel a televízióban...

Kik hívják fel a televízióban a jós műsorokat? Nem pénz lehúzás az egész?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Naív, buta emberek és olyanok akik megtehetik és meg akarják tenni pl. kíváncsiságból, elkeseredésből stb...
2015. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden jóslás pénzlehúzás, de sok ostoba ember képes érte pénzt adni. Ők hívják fel a TV-ben is, a csodadoktorokkal együtt.
2015. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Sima emberek hívják fel hétköznapi emberek és mikor rájönnek,hogy hülyeséget mond a jós akkor lenémítják őket. :D
2015. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Dehogynem, pénzlehúzás. Mint az összes ilyen televíziós baromság (pénzmágia, rontáslevétel stb.) Sajnos sok az ijesztően ostoba, hiszékeny, naiv ember, akikből ezek a paraziták remekül meg tudnak élni. Amíg van veréb, addig lószar is lesz.

(ezért működik itt-ott még mindig az MLM-átverés is)


Szerinted ha egy jós, vagy egy varázsló valóban képes lenne arra, amit állít magáról, egy ZS-kategóriás tévéműsorban keresné a kenyerét? Francokat. Belenéz a kristálygömbbe és látja a jövő heti lottónyerőszámokat premier plánban. Kevés a pénze? Semmi gond nincs, nye problemá, előveszi a nagy üstöt, belerak négy koponyacsontot, öt kanál kígyóhájat, varangybőrt, egy marék zöldmoszatot, szárított pókfaggyút, tűzokádó vörös sárkány szellentését stb. jól összekeveri, és már kész is az arannyá-változtató csodaital, amire ráöntik, 24 karátos arannyá válik.

2015. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy nem, viszont ebből csinálnak pénzt a tv csatornák. Régen ehelyett egy másik betelefonálos műsor volt, aztán jött ez a szennyműsor. De nem sajnálom azokat, akik oda telefonálnak, sőt megérdemlik, amit kapnak!
2015. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nagy többség elkeseredésében, kilátástalanságában, valami utolsó reményként.


Van egy ismerősöm, akiről soha nem feltételeztem volna, de mesélte, hogy egyszer már tényleg annyira összecsaptak a hullámok a feje felett, hogy bármit megpróbált (persze itt most nem arra kell gondolni, hogy bankot rabolt), csak hogy valami jobbra forduljon.


Valeszeg az ilyen embereket használják ki.


És igen. Ez csak pénzlehúzás.

2015. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
sőt a betelefonálókat soha nem kapcsolják adásba ,akiket hallasz ott csak színészek,sokszor a "bevált a jóslat meg már hívtam és összejött" stb.-kel csalogatják a embereket hívásra. egy bennfentes ismerősömtől tudom legalábbis az rtl-nél így van tuti.
2015. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6 Szerintem ez nem állja meg a helyét, mert aki hiszékeny fogékony erre nem feltétlenül elkereskedésében telefonálgat, hanem hiszékenységből. Persze néhányuk lehet, hogy emiatt telefonálgat befelé, viszont ezek között a felhasználók közt a legtöbb idős, vagy középkorú negyvenes-ötvenesek, ez pedig nem véletlen!

#7 Nem hiszem, hogy színészeket alkalmaznának, mert nem olyan világban élünk, ahol ne lennének hiszékeny befolyásolható kétségbe esett emberek. A színészek szerződtetése, hogy betelefonáljanak egyértelmüen csalás bűncselekmény. Persze az is csalás, amit csinálnak, de a törvény nem bünteti a hiszékenységet, ha így lenne ez a részleg se lenne!

2015. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ezt nekem ott dolgozó ismerősöm mondta.
2015. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Az ismerősöd hazudós!
2015. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!