Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékcsomagról? Valóban használ is valamit vagy csak lehúzás az egész?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 17. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak mese ! :)
2013. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok. :D
2013. febr. 17. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

hagyd a csába. Legyen a célnak megfelelő étrended, edzés után protein+ BCAA.

+ kell egy jó multivitamin is, pl vitabolic, ha már biotech.:)

2013. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlságosan otthon az étrendkiegészítőket illetően, úgyhogy némi nemű okítást szívesen elfogadnék, hogy mit és miért. :)

165 cm és 62 kg vagyok.

2013. febr. 17. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha zsírt szeretnél leadni (gondolom, hogy ezért nézted a linkelt cuccokat), akkor legfontosabb a szálkásító diéta. Enélkül egyik tápkieggel sem mész semmire. Még akkor is csak pár százalékot tesz hozzá pl egy zsírégetőnek mondott cucc.

Szálkásításnál magas fehérjebevitel van és alacsony szénhidrát. Edzés után egyből vissza kell tölteni a tápanyagraktárakat, hogy meg tudjon kezdődni a regenerálódás. Erre jó egy protein tápkieg, pl nitro pure whey, ha már biotech. BCAA= elágazó láncú esszenciális aminosavak (leucin, izoleucin és valin). Jó ha van a protein mellé, mivel segíti az izmok megőrzését diétakor.

Multivitamin pedig mindig kell, anélkül nem lehet tökéletesen regenerálódni.

2013. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. febr. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!