Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kik hívják fel a televízióban...

Kik hívják fel a televízióban a jós műsorokat? Nem pénz lehúzás az egész?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 18:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
Már 3éve történt,hogy karácsony előtt betelefonáltam csak kíváncsiságból egy ilyen jóslós műsorba.Müller Rózsának hívták a jóst,azt mondta,hogy hamarosan közlekedési baleset lesz a családban.Nagyon megrémültem,de megnyugtatott,hogy bár az anyagi kár nagy lesz,de nem fog senki megsérülni.Egy hónap múlva a fiam összetörte az autóm,de nem sérült meg.Hát ez azért megdöbbentett.
2015. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Emaradottabb vidékek nőnemű egyedei között még manapság is gyakori az olyan, aki hisz az ilyen maszlagban.
2015. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

elkeseredett embereken még egyet lehet igy lökni a rossz irányba-mert a maradék pénzüket is elszedik a sok buta ostoba dumával.

az egész egy hatalmas átverés és pontosan azokat célozza meg akik hiszékenyek és naívak.

mindez szinte erőszakosan.

tiltanám!

aki hüly ét akar magából csinálni az menjen el jósnőhöz de ne legyen neki ilyen offenzív módon az arcába tolva ez a mocsok.

2015. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én hívom őket. Már vagy 10 éve.

Azóta csöves vagyok a Moszkva téren.

Nincs egy kis apród?


Üdv,

Bánóczy

2015. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!