Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Figyelembe kellene vennem a...

Figyelembe kellene vennem a jelentését?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt este furcsa módon a számítógép kiírt nekem valamit:

,,Néha az élet csak rúg téged az anyakat"

Hogy írhat ilyet ki csak úgy egy gép? Mutattam egy barátnémnak ,s még ő sem látott ehhez hasonlót.

Ma Tarot kártyám azt mutatta, hogy rossz úton haladok és lesz valami rossz.


Kezdek aggódni. Az elmúlt hetekben csak nyelek és semmi jó nem történik velem. Nem mintha eddig az életemben történt volna valami jó is. Ez már sok lenne nekem.

Egy katolikus paphoz fordultam segítségért (már korábban is voltak furcsa dolgok velem), de nem is figyel rám, úgyhogy itt kérek segítséget.

Ti mit gondoltok, véletlen, vagy vegyem figyelembe? Félek.


Köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 22. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Félni nem kell, az nem old meg semmit. Már figyelembe vetted, mert foglalkozol vele. Gondold át, hogy min kellene változtatnod, hogy jobb legyen, és indulj el abba az irányba. :) Drukkolok, biztosan menni fog, és egyre jobban alakulnak majd a dolgaid! :)
2015. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Megpróbálok most odafigyelni és gondolkozni. Csak azt veszem észre, hogy akárhogy igyekszem, mindig rossz történik velem.

Annyit kell tudni, hogy egy ideje rémálmok gyötörnek engem és imádkozni sem tudok az miatt. És pontosan hónapok óta a jó utat keresem. :)

Nagyon remélem, hogy megtalálom végre és jobb lesz.

2015. júl. 22. 21:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Így, ahogy írtad nekem, így az jut eszembe hirtelen, hogy nagyon a hitben gyengültem le. Az elmúlt időkben, s talán itt kellene változtatni. :)
2015. júl. 22. 21:49
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
a számítógépek nem írnak ki csak úgy dolgokat...valaki szórakozik veled, vagy meghackeltek vagy skizo vagy és te írtad be...
2015. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Legoman ***** válasza:

A számítógéped magától valóban nem ír ki ilyeneket.

Viszont, mikor elolvastad az üzenetet, akkor elhitted, hogy ez valóban így fog történni, és ezzel foglalkoztál, hogy rossz neked. Még most, ha visszaolvasod a válaszokat a kérdésedre, amiket írtál.

Leírod, hogy rémálmok gyötörnek, köpni, nyelni nem tudsz, félsz stb. Ezek alapján ne csodálkozz, ha rossz történik veled.

Gondolj arra, amit a gép kiírt, és mondd azt határozottan magadnak, hogy ez nem igaz, ugyanis az én életem a legjobb. Van sok pénzem, ételem az asztalon, szép nagy házam stb.

Jó dolgokat vedd figyelembe.

2015. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4:


Skizofrén nem vagyok, de te általában mindenkinek ezt írod? :D Már bocsi, de általában ezt látom az írásodon, hogy szeretsz bántani másokat.



5:

Köszönöm szépen. Meg fogadom a tanácsod.:)

2015. júl. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!