Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van értelme josoltatni? Ha...

Van értelme josoltatni? Ha van melyik jóslást ajánlott? Párkapcsolat illetve hogyan tovább a jövőbe ami érdekelne!

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne..ujjitgatok de minden hátráltat..mintha jel lenne Menj ne maradj..drága horror árajánlatok..orákat késő szakemberek..

Vki onlájn tud josolhat nekem is..tudom van itt vki akinek a jóslatai bejöttek nekem de nem fedi fel magát akár a valo életbe az ellenségem is lehet

2015. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Duenna ***** válasza:
100%
Nincs értelme.
2015. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bdomcsi77 válasza:
46%
Nincs értelme. Hinni kell! A jósoltatás szerintem úgy baromság, ahogy van. Hívő vagyok, és eszerint a jövő Isten kezében van.
2015. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze van.

A "jós"-nak is meg kell élnie valamiből.:D

2015. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindig megdöbbenek az ilyen kérdéseken...

Természetesen semmi értelme. De ezt hiába írja le valaki, aki komolyan hisz ezekben a dolgokban, az úgyis eltart ebben az országban sok ezer olyan csalót, aki jósol, vagy éppen gerincet operál telefonon/tv-n keresztül.

2015. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Jesszusom... Jósoltatás, meg "hinni kell"... Ezt a sok baromságot. A jövődért dolgozni kell. Ha csak ücsörögsz és majd Isten megoldja, meg majd úgy is az lesz mert meg lett jósolva, akkor nem lesz semmi... Nem hiszem el, hogy még manapság is így belehet hülyíteni az embereket, ilyen kamu dolgokkal.
2015. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Semmi értelme. Se csillagok,se a Merkúr állása nem fog befolyásolni az életedben. Soha!
2015. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 berkeczy válasza:

van...van jo fodrasz es rossz fodrasz...jo szakember es rossz szakember...igy a josok is ...en voltam...super volt

sokat segitett...figyelmeztetett...megerositette...a gondolataimat...ne torodj a hitetlenekkkel...

2015. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Már nem vagyok fiatal (sajnos), de még sohasem hallottam, hogy mondjuk a lottó főnyereményét egy jósnő nyerte meg!
2015. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nincs értelme. Sőt, szerintem nem hogy nem segítene, hanem rontana a helyzeteden.
2015. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!