Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az lehetséges, hogy tudtam...

Az lehetséges, hogy tudtam hogy egy ember meg fog halni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vannak egészen életvidám és búvalbélelt ismerőseim is.

Tudom előre, a közelebbi jövőben az életvidámak közül többen fognak meghalni, mint a másik csoportból.

El ne felejtsem megemlíteni, hogy az életvidámak többsége 40÷50 évvel idősebbek a búvalbélelteknél.

Tudom előre azt is, hogy előbb-utóbb minden élve született meg fog halni, ezért minden elválásunkkor lehetséges, hogy az volt az utolsó találkozás.

2015. szept. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Látni is lehet egy emberen a halált, ahogy körül veszi, és érezni is lehet, még a világiaknak is.


Írj ha gondolod kérdező, mert érdekel a tapasztalatod.

2015. szept. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze, de ez nem jóslás. Azt mondanám, hogy az emerekre "rá van írva" a halál.

Tanuló nővérként egyetlen beteg volt, akihez nem mertem odamenni és lázmérőt adni neki. Estére meghalt. Nem tudom megfogalmazni mi az amit érezni és látni ilyenkor, amiből az agyad valahol a mélyben összerakja és fellöki az információt.

Ha hiszel abban, hogy van közös tudat akkor meg vedd úgy, hogy onnan.

Nem látok benne nagyon sok misztikusat. Az, hogy nem figyelünk egymásra és érzéketlenebbek vagyunk elfeledteti ezeket a természetes dolgokat és azt hisszük ezek valami huuuudenagy csodák. A csodák nem itt kezdődnek.

2015. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valszokat!:)
2015. szept. 14. 20:27
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már meg. Szerintem van ilyen.
2015. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!