Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az lehetséges, hogy az ember...

Az lehetséges, hogy az ember tudja irányítani az álmait?

Figyelt kérdés

Pedig én nem akarom, meg nem is szoktam gyakorolni, leírok két példát, hogy mire gondolok.

Egyszer az volt, hogy a családommal menekültünk, mert nem tudom miért, de üldöztek minket. Nagyon féltem, mert tudtam, hogy utolérnek. De közben tudtam, hogy csak álom, és nagyon erősen arra koncentráltam, hogy máshol, biztonságban legyünk. És sikerült, mintha teleportáltunk volna, egyszer csak egy buszmegállóba kerültünk, és már elmúlt a veszély.


A másik az volt, hogy egy épületben voltam, ahova egy csomó fegyveres, fekete ruhás ember tört be, és megöltek mindenkit, tudtam, hogy engem is le fognak lőni, hogy nincs menekvés. És akkor ugyan úgy, bennem volt, hogy ez csak egy álom, és nagyon erősen akartam, és hirtelen egy másik helyen voltam, ahol már nem voltak ott.


Meg még ehhez hasonlóak voltak, most nem írom le mindegyiket.


2015. máj. 14. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges, én is tudom irányítani öket

:-)

2015. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, megtanulható.
2015. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen,azt hívják tudatos álomnak :)

Itt sok dolgot találhatsz róla : www.tudatos-alom.hu/

2015. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2015. máj. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!