Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miert erzem elore az esemenyeket?

Miert erzem elore az esemenyeket?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magas energia, ami csakrát nyit / magas intelliencia.
2015. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de miert en?
2015. okt. 15. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te. Minden embernek vannak megérzései. Te figyelsz rájuk. Bár vélhetőleg csak akkor tudod, hogy megérzésed volt, amikor az éppen bekövetkezik. Ha az előtt is tudod, hogy be fog következni, mielőtt maga az esemény megtörténik, az már valamivel ritkább. Az intuíciónak ezt a fajtáját prekogníciónak nevezik. Előre megmondasz bizonyos eseményeket. Ha valamiről sejted hogy be fog következni, jegyezd le írásban. Amolyan lábjegyzettel dátummal, és idővel, amikor a jegyzet keletkezett. Ha bekövetkezik, pipáld ki, ha nem, hagy úgy. Aztán egy általad megválasztott idő múlva vesd össze, hogy a vélt megérzések közül mennyi vált valóra, és mennyi nem. Így meg tudod állapítani, hogy milyen arányban válnak be a megérzéseid. Ha azt is akarod tudni, mi befolyásolja a pontosságot, írd le a hangulatodat pár szóban a jegyzet mellé. Az befolyásolja leginkább az intuíciót.

Ez egy teljesen természetes jelenség, és minden ember képes rá. Az érzékszerv hozzá valószínűleg a teljes idegrendszer összességében. De mivel nem olyan egyértelmű, mint a látás, sokkal kevésbé tudatos. Ha valaki direkt figyeli, akkor könnyű tetten érni. A figyelemmel javul is az érzékelési képesség. Ha észreveszed a megérzéseidet, de nem figyelsz rájuk, mert félsz, attól viszont nem múlik el, csak kellemetlen lesz, ha bekövetkezik, amit előre sejtettél.

2015. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most ezt àlmodtam:terhes lesz a csaj talàlgatjàk a neveket..no de anyos hajtja akkor legyen esküvő..van nagy készülődés de a nagy napon elviszik az egyenruhâsok a férjet vmibe belekeveredett..a pàrja is tudott rola de mivel ott a pocaklakoja igy megussza..ez most csak a pisis tesztről jutott eszembe..majd ha megtörténik megirom :)


Voltak dolgok amit magamnak àlmodtam meg de forditva lett minden..mint egy rosszul forditva beszerelt műszerfal..

Nàlam màr nem lesz beteljesülés mert màr én nem akarom..az élet iskolàja nehéz és padlora vitt..de minden az én hibàm igy kellett lennie..

2015. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem lehet forditva. csak nem idozitve.te magad irtad tehat hibas is lehetsz. en nem ismerem az ido torvenyeit de vissza csak is te magad lehetsz okozoja
2015. okt. 16. 22:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem érzed előre, csak magadat ámítod. Az emberek sokszor képzelődnek/álmodnak mindenfélét, és van egy olyan szokásuk, hogy csak azokat az eseteket jegyzik meg, amikor beválik a "megérzés", azokat pedig, amikor nem, elfelejtik. (Ugyanígy, sokan szerencsétlennek érzik magukat, mert csak azt jegyzik meg, amikor nem volt szerencséjük.)
2015. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ez bizonyos fokig természetes dolog. Ahogy Huo jól összefoglalta, ez az agyi idegrendszer jól megalapozott müködése, ami a tudatoson kívül van. Megélt jó-rossz tapasztalatok, traumák stb. feldolgozódnak, hogy ha a szükség úgy hozza, felkészülj váratlan helyzetekre. Erröl nem is tudsz, a tudatalattid folytonosan dolgozik ezen. Ha valóban konkrét eseményeket elöre megérzel (és nem csak dézsávú érzéseid vannak, mert az más tészta), az ennek az eredménye. Ez nem valami telepátia, hanem konkrét dolog, testi tünetekkel is járhat akár (ezt az orvosok is ismerik, pl. ha valakinek nem lehet vérnyomást mérni, mert un. fehérköpenyes magasvérnyomása van).


A tudalattinak ezt a funkciója, ha elöjön, erre mondjuk azt, hogy hatodik érzék, megérzés. Egyébként állatoknál ez sokkal erösebb, náluk a túlélést is jelentheti akár. Akinek van háziállata, ismeri ezt. Föleg idös kutyáknál, akik már gyengék és bizalmatlanok, szinte minden nap van olyan, hogy "hát ezt meg honnan tudta elöre?". De a legjobb az epilepszia rohamjelzö kutyák példája. Fél órával elöre jeleznek, ha az ápoltnak rohama lesz, ki tudja hogyan.. de használják öket már mindenhol.


Nna, röviden ennyi. Szóval nem kell megijedned.

2015. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van a youtube-on fent egy érdekes kisérleti videó. Laboratoriumban vizsgálták az emberek agy és szív ritmusát, hullámait stb. Leültették a pacienseket egy monitor elé, különbözö képeket mutattak nekik:

- a sokkoló képektől felment a pumpa az illetőkben

- a kellemes tájképek esetében meg lecsillapodtak

A döbbenetes az volt, hogy a képet még meg se jelenítették a monitoron és már mérhetően reagáltak rá, mintha tudták volna valahonnan hogy mi fog jönni, pedig még a kisérlet vezetői se tudták éppen milyen kép fog jönni. Ja és nem voltak parafenoménok a paciensek, csak sima utcai emberek.

2015. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, ezt még nem hallottam! Köszi!
2015. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

öm, segítsetek légyszíves!

Ha érzem hogy finganom kell, akkor tudom, hogy a fingás eseménye be fog következni. Na most akkor én jós vagyok?

2015. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!