Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megbízható jósnőt vagy látóemb...

Megbízható jósnőt vagy látóembert, tudásában jártas, nem csaló, normális szakembert keresek Veszprémben, kit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan valaki kellene, aki tud jósolni, de még fontosabb,hogy értsen mindenféle ezoterikus dologhoz, nem hazudik, nem pénzt csal ki és megbízható.

Tudom hogy vannak, de nem ismerek egyet se és még sose volam ilyennél, ha valaki volna, aki tud ilyet ajánlani, írjon, akár privátban is.



2015. nov. 4. 06:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem olyan nincs.
2015. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Beka Kálmán,okleveles jós ,fényjáró és slenderman öltöny készítő...
2015. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem akarlak elkeseríteni, de nincs ilyen. Nekem van ismerősöm, aki ezzel foglalkozik, ezért pontosan tudom, hogy ez a pénzről szól.

Én is kipróbáltam még régebben párat, kíváncsiságból, de egyik sem volt jó. Tök hülyeségeket mondtak. :)

2015. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztánérző Tarot Jós vagyok. Nem hazudok, nem csalok, nem húzok le senkit. Ha így tennék, már milliomos lennék...de attól fényévekre vagyok. Viszont csak online vagyok elérhető, személyesen nem.
2015. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Aki jó jós, már nem dolgozik jós ként, mert nyert a lottón.
2015. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5-ös.


Látszik hogy fogalmad sincs semmiről. :) Sajnos a jósok sem tudják a lottó nyerőszámokat. Jó is lenne, ha ennyire egyszerű lenne!

2015. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De akkor mitől jós? :D Ne húzzál fel, ha valaki látja a dolgokat előre, akkor mit fog csinálni? Segíteni pár hiszékeny emberen, vagy elmegy lottózni/totózni/pókerezni? :D

A jóslás a hiszékeny, babonás, buta emberek lehúzása.


#5

2015. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A jóslás nem is helyes kifejezés. Egy valódi jós,nem azt fogja megmondani neked, hogy percre pontosan ekkor és akkor ez és az fog történni veled tutira. Ilyen nincs, nem létezik. A jós megmondja, hogy mit tegyél vagy mit ne, ahhoz hogy az adott problémád jól alakuljon a jövőben. Nem találsz párt magadnak? Segít feltárni az okát, majd megoldást találni rá. Persze egy jóslás alatt jönnek le a jövőre vonatkozó dolgok is, de nem ez az elsődleges funkciója. Tehát a lottó számokat sem fogja senki sem megjósolni senkinek sem. Még magának sem. És ne felejtsük el azt sem, hogy a jósok/látók/médiumok is ugyanúgy emberek, mint bárki más. Nem tudhatnak mindent...különben nem is lennének már itt a földi haladnók körében. :) Akkor érdemes hozzájuk fordulni, ha elakadtunk az életben, és útmutatásra van szükségünk. Akkor sokat segíthetnek minket. De aki a nyerőszámokat várja, vagy a tuti biztos jövőképet percre pontosan levezetve...az felejtse el az egészet, nem érti a lényeget.
2015. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ez egy ajándnék. A jósláshoz nem ért ám akárki. :) Persze a kártyák jelentéseit, a kirakásokat bárki bemagolhatja, de ettől ő még nem fog tudni jósolni a büdös életben sem. Ehhez kell még valami plusz. Tisztánérző, látó, médiumi képességek. Amivel már nem mindenki rendelkezik. És aki tényleg ért hozzá, annak nem célja mások lehúzása...ő tényleg azért van, hogy SEGÍTSEN! :)
2015. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De mivel még a jósoknak sem adják ingyen a kiflit...ezért nyilván pénzt kell kérniük érte. Senki nem fordít időt, energiát vadidegen emberek segítésre egy egész életen át....... Tehát érthető. De mondom, aki tényleg hiteles, az nem kér érte sokat...sőt, van, hogy semmit....
2015. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!