Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megbízható jósnőt vagy látóemb...

Megbízható jósnőt vagy látóembert, tudásában jártas, nem csaló, normális szakembert keresek Veszprémben, kit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan valaki kellene, aki tud jósolni, de még fontosabb,hogy értsen mindenféle ezoterikus dologhoz, nem hazudik, nem pénzt csal ki és megbízható.

Tudom hogy vannak, de nem ismerek egyet se és még sose volam ilyennél, ha valaki volna, aki tud ilyet ajánlani, írjon, akár privátban is.



2015. nov. 4. 06:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A jós megmondja, hogy mit tegyél vagy mit ne, ahhoz hogy az adott problémád jól alakuljon a jövőben. "


Aki elég hülye, hogy jósnak fizessen, az nyilván képtelen a maga életét is befolyásolni, de értelmes ember el tudja dönteni magától, és ezért értelmes ember nem megy jóshoz, pláne nem pénzért.

Úgy érzem, hogy megfelelő szakmai segítséget helyettesíti egyes embereknek (pl.: családsegítő vagy hasonlók), és ezért veszélyes, túl azon, hogy lehúzás.


"Nem találsz párt magadnak? Segít feltárni az okát, majd megoldást találni rá. "


Erről csak te tehetsz. A szomszéd joli néni nem fog tudni rajtad segíteni, ez így önbecsapás, önámítás és a felelősség áthárítása.

2015. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Értem amit írsz. De ne felejtsd el, hogy nem vagyunk egyformák. :) Az, hogy neked nem kell semmiféle segítség, útmutatás, lelki támogatás...oké. Viszont sokan vannak, akiknek igen. Szerintem tartsuk tiszteletben a másikat. Van, aki hisz. Van, aki nem. Aki akar, az nyugodtan keressen fel egy jóst vagy amit szeretne és fizessen is érte. Aki viszont nem, az ne tegye. Ennyire egyszerű. Senki nem kényszerít semmire sem. Szabadok vagyunk, mindenki tegye azt, ami neki jó..... Szerintem. :)
2015. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Miért nem írtok inkább Veszprém környéki vagy Veszprémben lakó jósnőt?


Kértem én, hogy véleményezzetek, hogy ki miben hisz, vagy hogy határozzátok körbe a jós fogalmát?


Miért nem a kérdésre válaszoltok?


Várom akár privátban is a válaszokat.


A kérdésree!

2015. nov. 6. 07:28
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert nincsenek jósok, így Veszprém környékén sincs.
2015. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak jósok, de nem tudok Veszprémben senkit.
2015. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!