Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet látni egy Kos...

Hogyan lehet látni egy Kos férfin ha szerelmes és megtetszett neki egy nő?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi akik ilyen jegyben születtek, de persze nők válaszát is szívesen fogadom, akiknek van/volt dolguk kos jegyű férfivel. :)

Mit tesznek, milyen gesztusokkal árulják el? Igaz, hogy nem a leghűségesebbek és az ha kell nekik egy nő akkor küzdenek érte (meddig, és ha foglalt a nő)?

Kérlek normális válaszokat, írjatok nemet és kort is, előre is köszönöm :)



2015. júl. 15. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Hű de állati buta vagy. Pont úgy lehet látni, mint a többi emberen, aki máskor született.
2015. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
17%
...kerdezi mindezt 2015-ben...
2015. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint bárki máson. Én pl bókolgatni szoktam, viccelődni, kétértelműen beszélgetni stb. Úgy, hogy igen, márciusi vagyok, kos.
2015. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Fogadjunk, hogy szőke vagy.
2015. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Természetes körülmények között is könnyen szaporodik.A juh kérődző állat és szinte a füvön is megél – ezért lett a gyengébb legelők első számú hasznosítója.
2015. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szintén Kos vagyok, de lány:D

Nos, tudni kell, hogy nem csak a horoszkóp határoz meg egy embert, hanem az aszcendense és a holdjegye is. Feltételezem, hogy tudod a férfi születési dátumát, ezért itt van pár link, ahol kiszámíthatod az aszcendensét és a holdjegyét is:

[link]

[link]

És itt egy részletes leírás Kos férfiakról: [link]

2015. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést pár hete magam is feltettem, úgy tűnik, hogy nem csak nekem nehéz ezeket az embereket megérteni :)

Tűzjegyűként mondom, hogy számomra a Kos pasi azért nem vonzó, mert a szavakkal nagyon rutintalan, türelmetlen és sajnos sokszor stílustalan.

Egyetlen Kos pasival találkoztam eddig, aki a környezetének köszönhetően volt stílusos, öltözködésben is pl., de viselkedésben is, nagyon jó típusú barátai vannak, akikkel előre halad, nem csak hátráltatják, ez is sokat jelent.

A Kosnak sok szempontból van jó megérzése arra, hogy mi a minőség, de valahogy őt magát nem tartom egy olyan férfinak, aki egy nőnek mindent megad viselkedésben (nem anyagiakra gondolok) és az ágyban, csupán csak numerázik.

2015. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 ***** válasza:
Olvasd el Allan Pease Testbeszéd című könyvét, abból mindent megtudsz.
2015. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidd el ha egy Kos férfi nem közönbös irántad tudatja veled.A végletekig elmennek és nem adják fel.

(3 Kos baratom volt és 2 Kos udvarlóm)

2015. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
feláll a szarva
2015. dec. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!