Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy szerelmes...

Azt álmodtam, hogy szerelmes vagyok. Lehet ez valaminek a jele?

Figyelt kérdés

Tegnap azt álmodtam, hogy anyaval mentunk kocsival a baratnomhoz,es megalltunk valahol,kineztem az ablakon,es ott allt egy fiu. Egymasra mosolyogtunk,majd beszallt a kocsibaXDDD Innen kimarad egy resz,arra nem emlekszem,aztan azzal folytatodik hogy egyutt setalunk,stb.

Nagyon jol nezett ki,nem az a mai tipikus 30kilos tomeg"fiu" Nem is ez a lenyeg,hanem az,hogy ez a fiu annyira erkolcsos volt,es nagyon tisztelt engem es en is ot. Nagyon szerelmes voltam bele,pedig igazabol nem is tudom milyen a szerelem,de ot tenyleg nagyon szerettem. Nem volt meg baratom,de nem azert,mert nem is lett volna ra "alkalmam",hanem mert ugy erztem nincs szuksegem ra. Jelenthet valamit ez az alom?



2015. júl. 28. 14:02
 1/6 anonim válasza:

Szerelmes akarsz lenni. A korod nem írtad, de 14-18 év között lehetsz. Ez teljesen normális dolog.

Hasznosítsd az egyik "alkalmad", és találj egy olyan fiút, aki mellett boldog tudsz lenni.

BTW, ma én is azt álmodtam, hogy beleszeretek egy lányba. Ez egy jel? :D

2015. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,valoszinuleg ossze kene jonnunk😅
2015. júl. 28. 15:40
 3/6 anonim válasza:

Én is így gondolom. <3 :3 <3

Nem vagyok "mai tipikus 30kilos tomeg"fiu"", 117 kiló vagyok, szemüveges. Van néhány pattanás az arcomon, de szerencsére a zsíros bőrömön annyira nem látszik. Hetente egyszer fürdök, de akkor lábat is mosok. Ha ilyen volt az álmodban a fiú, akkor az nagy valószínűséggel én voltam.


Az én álmomban szereplő lány, apró termetű, barna/fekete hajú, csillogó kék/barna szemű, és melengető mosolyú volt. :D

2015. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDD
2015. júl. 28. 21:32
 5/6 anonim válasza:
Valamit jelent biztosan.
2015. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerinem azzal álmodsz akire gondolsz, vagy akivel szeretnél kapcsolatba lépni.

én egy szőke hajú, velem azonos magasságú, érdekes gondolkodású, de normális, kedves és jóképű zenész fiúval álmodok...:)

2017. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!