Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a jóslásokba?...

Ti hisztek a jóslásokba? Például József szerintetek a Bibliában jól jósolt? A kártyák azok mennyire hitelesek, ha egy vadidegen ember beleront az ember karmájába? Vagy az csak játék?

Figyelt kérdés
Nekem olyan érzésem volt egyszer, hogy amikor a kezembe került a pakli és jóst játszottunk egyből mindneki megnyílt a kártyák hatására és elmesélte az egész életét, mert úgy vetjük ki, hogy jövő múlt és jelen, és ha valami nem olyan volt, ahogy az ember elképzelte egyből elmesélte az illető az egész életét, és akkor mindennek jobban kellett sikerülni, az nem csak egy pszichológiai vesszőfutás?

2016. jan. 6. 14:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Én sajnos Józsefnek se hiszek igazán, nem tudom felelősséggel azt mondani, hogy a Biblia az nem csak legenda.
2016. jan. 6. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Köszönjük, emesi, hogy megosztottad velünk, hogy nem tudod felelősséggel azt mondani, hogy a Biblia az nem csak legenda. Nagyon érdekes volt. Jó éjszakát.
2016. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És a kártyák?
2016. jan. 6. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!