Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért váltja ki belőlem ezt...

Miért váltja ki belőlem ezt az érzést egy vadidegen ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem jó helyre írtam...már egy jó ideje tart ez az egész és fogalmam sincs mitől.Tavaly novemberben meghalt egy ember,akiről azt sem tudtam h létezik addig amíg meg nem halt...vagyis amint hallottam a halálhírét egyből mintha kést szúrtak volna belém és kivágtak volna belőlem egy darabot.Olyan szinten gyötör a fájdalom a halála miatt h képes lennék éjjel-nappal sírni...Pedig nem tudtam ki az, soha nem is érdekelt különösebben, láttam már párszor de hidegen hagyott....és ő sem tudta azt h én egyáltalán létezem...szóval közünk nem volt egymáshoz.Azóta már halt meg közeli ismerős,de annak a halála nem "hatott meg" annyira mint a másik emberé.Pedig ezt az illetőt meg még jól is ismertem.Eltelt már pár hónap de ha eszembe jut h ő már nincs mindig belém mar egy olyan érzés h hiányzik belőlem egy darab...:S Páran azt mondták h előző életemben talán közöm volt hozzá vagy vmi,és ez a kötelék ebben az életben is tartott....ez lehetséges?vagy ti mit gondoltok? és nem érdekelnek a szánalmas poénos válaszok,válasz nélkül megy a minusz. előre is köszönöm:))


2014. jún. 1. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Ha azt mondom, hogy hiszek az előző életes dologban, akkor állítom, hogy lehetséges. Nekem gyerekkoromban volt egy olyan, hogy édesanyám elvitt egy ismerősének házába (sosem jártam ott) és meg voltam győződve arról, hogy jártam ott... csak nem emlékeztem pontosan, hogy mikor. Akkor nekem is mondtak ilyet.

Lehetséges, hogy igazuk van, de lehet, hogy úgy állították be a halálát, hogy kicsit megviselt....

2014. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sosem ismerted, akkor honnan tudtad meg hogy meghalt?Ez valami közismert személy?Vagy távolabbi szomszéd, ilyesmi?Tehát látásból vagy névről ismered csak?
2014. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sokan ismerték és mondták h meghalt.úgy tudtam róla h láttam párszor de amúgy semmit.se a nevét,se a korát,se az életét semmit....és ez fordítva is így volt.és nem is egy helyen laktunk :S
2014. jún. 1. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem is jobban megráz ha ismeretségemben olyan nem túl idős ember hal, aki szerintem értékes életet élt, mint ha egy 90 körüli rokon vagy pl. egy alkoholtól egészségügyileg, jellemileg is tönkrement ember. Az utóbbit természetesebben tudom felfogni az élet rendjének.
2014. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,hogy az illető nem volt öreg,fiatal volt és balesetben halt meg.
2014. jún. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!