Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudnék alapítani egy...

Hogyan tudnék alapítani egy saját netes jósműsort?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Itt annyi a probléma, hogy akiket anyagilag le szeretnél húzni, azok általában nem közelednek az interneten.

Amúgy vannak online streaming platformok, ott tudsz hozzákezdeni, egy kamera, mikrofon, jó net szükséges hozzá.

2016. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy érjem el azt, hogy el tudjam hitetni az emberekkel, hogy tényleg jós vagyok és utána pedig boldogan nekem adják a pénzüket?
2016. jan. 8. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Kell hozzá jó vastag bőr, de a legtartósabb fajtából

Kell hozzá lenyomozhatatlan állapot verés ellen

Neten nehéz pénzt kicsikarni emberekből, tévé kellene. A piac viszont zárt, be nem fognak engedni.

2016. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de, hogy reklámozzam magamat?
2016. jan. 8. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Vezess életmód-blogot, azon belül jósólhatsz - ha találsz balekot a blogod látogatói aközött.

.

Mielőtt viszont belevágnál, csináltass röntgent magadrról.

Ha azt mutatja, gerinced nincs, még sikeres is lehetsz!

2016. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Spilerke ***** válasza:
Szerintem csinálj egy youtube csatornát + kérd meg néhány rokonodat, hogy szerepeljenek a megjátszott jóslásdiban. Direkt erre a célra regisztrálj egy új telefonszámot, majd csinálj magadnak egy online streaming platformot, amit a youtube-on tudsz reklámozni és más bannercserés weboldalakon, facebookon. Aztán pedig küldheted a pénzenergiát ezerrel. Vagy inkább beállsz közmunkásnak, és legalább marad benned némi emberség a gerincedről már ne is beszéljek. :D
2016. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kit érdekel, az emberség meg mindenféle szar az a lényeg, hogy nekem jó lesz
2016. jan. 9. 07:11
 8/10 anonim válasza:
Milyen jós az aki nem látja a jövőt?! Ha meg látod, akkor azt is tudod, hogy hogyan indítod be az onlájn jósdádat. :)
2016. jan. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
SEHOGY!
2016. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Válaszd a jó oldalt, tisztességes munkavégzéssel, pénzkereséssel, vagy válaszd a rosszat átveréssel és megvezetéssel. A rosszabb út talán könnyebben járható, de nem biztos hogy kifizetődő. Yoda mesternek voltak hasznos bölcsességei amiket megfogadva talán te is rájössz mi a helyes. Bocsi a SW-os felvezetésért, de nem tehetek róla nagy rajongó vagyok és a SW az élet számos területén felbukkan de nem biztos hogy mindenki észreveszi :D
2016. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!