Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elore meg almodtam, josoltam...

Elore meg almodtam, josoltam hogy terhes egy ismerosom. Valahogy befolyasolhatnam az elkovetkezendo almaimat is hogy megalmodhassam elore a dolgokat?

Figyelt kérdés
Es ez puszta veletlen lenne vagy valami kulomleges van bennem?
2016. jan. 29. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Azt nem tudom, hogy mennyire gyakori az ilyen. Velem volt pl. olyan hogy egerekről álmodtam és ezek alapján reggel mondtam a munkatársamnak hogy terhes a felesége és így is történt.
2016. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
valami kulomleges van benned
2016. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csatrad ***** válasza:

Van olyan, hogy tudat alatti. Ott rohadt sok minden történik és annak egy részébe látsz bele alvaskor. Ez nem josolas nem létezik a helyes szó a feltételezés különböző jelek alapján.

A tudatod alatt az agyad ugy ítélte meg a napi életed közben gyűjtött infokbol, hogy van rá esély, hogy terhes és ezt láttad az álmodban.

Mikor valaki azt mondja, hogy az agyad kevés részét használod, akkor azt ertik alatta, hogy pl a tudat alattidat nem Te használod, hanem az agyad.

2016. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!