Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a joslasban? Nekem...

Husika1986 kérdése:

Ti hisztek a joslasban? Nekem tegnap egy josno kavebol josolt, es azt mondta babat lat, ugy lassa terhes vagyok.

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 19:26
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Akar hiszitek akar nem, rendesen kijott a poharon egy terhes no, egy kisbaba egy ferfi alak, elmagyarazta mit lat, aztan en is lattam... de viszont nem hinnem, hogy terhes vagyok...vagy megis?
2012. szept. 14. 19:32
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Én meg azt látom hogy falun laksz.
2012. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt, majd nőgyógyász - és még gondolkozni sem kell, hogy vajon igazat mond vagy csak lehúz lóvéval... mennyi idős vagy?
2012. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek ebben.Pont most a napokban volt a híradóban,hogy beültek az adóhivatal emberei egy felkapott jósnőhöz jósoltattak majd miután nem adott számlát megbüntették.Ezen nagyot röhögtem.Ekkora égést!Ezt miért nem látta előre?
2012. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden falusi "suk-süköl", ezt az első válaszadónak írom.
2012. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

mert laknek falun, ennek mi koye hoyya???

ja, es nem penzert josolt, hanem ismeros altal, barati alapon..... a tesztre visyont meg hamar...

2012. szept. 14. 19:37
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha joús megjoúsulta akkoúr biztusaun úgyan vaun.
2012. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
viszont parommal nem vedekeztunk, syoval nincs az sem kizarva.... de annak meg csak 12 napja, ezert hamar a teszt.... nagyon meglepett a dolog, viszont amit a multamrol beszelt abban van sok igaz
2012. szept. 14. 19:40
 9/25 A kérdező kommentje:
viszont ha csak lehuzot volna loveval, akkor nem latta volna azt sem, h milyen volt az elozo kapcsolatom se.... szerintem van benne vmi, de nagyon meglepetten mondta h babat lat... hat pont erre nem szamitottam....masra voltam felkeszulve
2012. szept. 14. 19:46
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha belemagyarázza akkor persze, hogy te is elkezded látni :) ha pl együtt néznénk a felhőket és én azt mondanám neked, hogy látom Mick Jaggert az egyikben akkor egy idő után te is elkezdenéd látni.
2012. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!