Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megbízható jóst keresek....

Megbízható jóst keresek. Ismertek ilyen személyt?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van itt valaki, aki ismerte Filoménát, hozzá hasonló nagy formátumú látót keresek. Köszönöm a segítséget
2016. febr. 3. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem viccnek szánod a kérdést, szerintem az, de akkor menj ide: [link]
2016. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Segíts megérteni, kérlek!

Itt bolyongsz a jóslás aloldalon és viccnek gondolod a kérdésemet. Mi vaaaaan? De köszi a vicces válaszodat, megnézem. Cupp

2016. febr. 5. 21:01
 13/18 anonim válasza:
100%
Én 25 évig voltam kapcsolatban Filoval. Aztán beteg lett és leköltözött az Isten háta mögé. A Mester utcában nagyon nagy klientúrája volt. Engem sokszor kért hogy nézzem meg a lapjait. Filo jtlátónak tartotta magát, pedig igazából profi agykontroll-os volt úgy hogy azt sem tudta mi az agykontroll. Mi lett vele ? tudsz róla valami konkrétat?
2016. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Meghalt :( nyugodjék békében.

Én is még ott voltam nála a Mester utcában..minden úgy történt ahogy mondta, illetve amire azt mondta, hogy nem látja, nem is következett be...azóta sem

Megkérdezhetem, hogy érted ezt az agykontrollt?

Örülök, hogy írtál, legalább valaki van itt, aki tudja miről beszélek, tudsz esetleg ajánlani valakit, aki hasonló hozzá? Előre is köszönöm!

2016. febr. 24. 21:22
 15/18 anonim válasza:
A sejtlátás az egy elég megfoghatatlan dolog, meg aki látja is a sejteket de nem tanulta ki a biológiát egyetemi szinten, az nem hiszem hogy tudna bármit is kezdeni vele. Viszont biztos hallottad már azt a kifejezést hogy lemegyek alfába. Ha valaki tényleg le tud menni alfába, akkor az agyának a jobb féltekéje fog dominánsan működni, és többek között a hetedik érzék is itt található. Filo soha senkitől nem tanulta, ösztönösen alkalmazta ezt a technikát.
2016. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Az agykontrollt lehet tanulni. Mindenkiben megvan a képesség hogy ráérezzen, meglásson dolgokat , csak mint mindenben, itt is van aki nagyon tehetséges, és van aki kevésbé. De az biztos hogy edzeni, foglalkozni kell vele. Az Isten tudta hogy hogyan figyelmeztessen minket fontos dolgokra. Például álmunkban. Ez is agykontroll. Csak ki kell tudni zárni a tudatos , bal agyféltekét. Keress rá az agykontroll.hu-ra, vannak tanfolyamok, Dr Domján Lászlóhoz menj ha rászánod magadat Teljesen véletlenül keveredtem oda, és egy csomó mindenre választ kaptam, ami addig misztikus és megfoghatatlan volt számomra.
2016. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Igazából nem tudok senkit sem ajánlani aki hozzá fogható. Én sokszor vetettem naki tarot-ot,és büszkén mondhatom hogy Ő nagyon bízott a kezemben. de én igazából nem vagyok profi. És az a tapasztalatom, hogy nem lehet kierőszakolni a jövőbe látást. Ami fontos, azt úgyis időben meg fogod tudni. / Bocs hogy három részletben írtam.
2016. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtál!

Ahol dolgozott korábban, ott is ezt mondták, hogy nem tudnak ajánlani senkit, aki hozzá fogható...:(

Nem erőszakolni akarom a jövőbe látást, csak tudni szeretnék egy-két dolgot, hogy el tudjam engedni, amit el kell.

2016. febr. 26. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!