Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az inga azt mutatta terhes...

Az inga azt mutatta terhes vagyok hihetek neki? meg van par napom mire tesztelhetek.

Figyelt kérdés
Azok irjanak akik hisznek benne.

#Inga.
2016. febr. 10. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne haragudj meg,de ez most milyen kikötés,hogy csak azok írjanak,akik hisznek benne? mindenki,aki hisz benne,nyilván azt fogja írni,hogy hihetsz az ingának,ez egyértelmű
2016. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul fogalmaztam elnezest :)

Azok irjanak akiknel volt ilyen es be is igazolodott h az inga valos.azokra a valaszokra nem vagyok kivancsi akik nem hisznek benne es csak nevetgelnek a kerdesen.es sertegetni tudjak az embert.

2016. febr. 10. 23:01
 3/12 A kérdező kommentje:
Letezik ilyen lehetseges ez?
2016. febr. 10. 23:02
 4/12 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

Sértegetés nélkül: ne higgy benne, mert ez csak babona.

Az inga lengését már pontosan ki tudjuk számítani, milliószor ellenőrizték már, és pontos képlet van rá, amely leírja a mozgást. A képlet pedig nem tartalmazza a "terhes vagyok" változót, tehát az inga mozgása ettől független.

2016. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gnoomage ***** válasza:

Úgyse lesz olyan ingában hívő aki azt mondaná nem... Gondolj bele: hiszel valamiben ami jósol, jósol egyet ami nem jön be, de te eddig az életed adtad volna az igaz jóslásaira... Ez sajnos üti egymást, így ha az inga tévesen is mutatott pozitívat nem fogja bevallani, mert ezzel ellentmondana a bele vetett hitével.


Itt vagy sértést kapsz a fejedre, mivel ilyenekben hiszel, vagy azt mondják hihetsz benne... így az alapból is kétséges válaszok (hisz bárki mondhat neten bármit) is még jobban hazugsággá válhatnak...


Inkább várj amíg egy normális terhességi tesztet csináltatsz ami nagyobb eséllyel ad igazat, vagy legalább elindít egy nőgyógyászhoz...

2016. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Önmagad mérésére nem túl jó az inga, általában másokkal kapcsolatban érdemes kérdezni. Magaddal szemben nem tudsz elfogulatlan lenni, a vágyaid mindenképpen beleszólnak az eredménybe. A terhességi tesztet érdemes megvárni, az ingaázás ilyen esetben nem elég pontos.
2016. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az inga egy élettelen tárgy, ugyanúgy érvényesek rá a fizikai törvények, amikor a kezedben, vagy valaki más kezében van, mint bármikor máskor, függetlenül attól, hogy milyen célra használod.


Amikor te egy ingával a kezedben keresel választ egy kérdésedre, és úgy hiszed, úgy érzed, hogy te valójában nem mozgatod, csak tartod, olyankor is a te kezed nagyon finom izommozgásának a hatására mozdul ki valamelyik irányban.


Ezt úgy hívják, hogy ideomotoros tevékenység vagy ideomotoros válasz, (ezt használják pl. a kineziológusok az izomtesztelés során, hogy az illető tudatalatti elméjében található információkhoz hozzáférjenek).


Az, hogy terhes vagy-e vagy sem, a tudatalattidban fellelhető információ már olyankor, amikor egy terhességi teszt még nem mutatná ki, vagyis ha te tudnál abszolút semleges lenni ebben a kérdésben, elvileg helyes választ kaphatnál az ingával (a saját tudatalattidból, nem pedig az ingától, ami élettelen tárgyként nyilván nincsen semmiféle információ és tudás birtokában - de értem, hogy ezt nyilván te sem feltételezted).


A gyakorlatban viszont egyrészt hosszú gyakorlási, tapasztalási folyamat, hogy valaki megtanulja úgy használni az ingát, hogy valójában a tudatalatti elméjéből "közvetítsen" válaszokat a segítségével, másrészt egy ilyen jellegű, az ember számára érzelmileg nem éppen semleges kérdésnél nagyon nagy a valószínűsége, hogy a saját vágyaid, félelmeid, stb. befolyásolnak, és emiatt nem tudsz tisztán, semlegesen "dolgozni" az ingával.


A te esetedben lehetséges, hogy valóban terhes vagy, és az is ugyanúgy lehetséges, hogy nem, és ennek ellenére kaptál 'igen' választ erre a kérdésre, mert nagyon vágysz rá, és emiatt nem tudnál érzelmileg semleges lenni, ami ilyen jellegű kérdésnél egy már rutinosabb, gyakorlottabb inga használóval is nagyon könnyen előfordulhatna.

2016. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszoloknak különösen az utolsonak.csak annyi h egy baratnöm ezzel foglalkozik ö is terhesnek mondott.De ma is negativ a teszt ugyhogy ezentul nem tudok honni benne.igen tudom h a tudatalatti mozgatja.de igazabol nem tudom h akartam e terhes lenni v nem.de ezek szerint jobban akartam az igent ha a tudatalattim ezt az infot küldte. :)
2016. febr. 11. 09:11
 9/12 homo ludensz ***** válasza:
68%
Tökéletes választ adott az előző válaszoló az ingával kapcsolatban. Régóta ingázom és én is csak azt tudom mondani hogy az inga csak egy eszköz és bárki elsajátíthatja a használatát de ahhoz hogy "objektív" választ kapjon rengeteg gyakorlás szükséges. Kezdetben bőven lesz kudarcélménye majd egy jobban "összeszoknak" az ingával és szaporodnak (a pozitív) a valós feleletek.Amikor valaki ötletszerűen csak elővesz egy ingázásra alkalmasnak vélt tárgyat és ráakasztja egy zsinegre az a szórakoztatás szintjén fog jelezni és így is kell értelmezni.
2016. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen en is igy gondolom de nem csak nekem jött ki en csak raneztem h nekem is ez jönne e ki.mert aki elöször nezett meg ingaval ö is ezzel foglalkozik.elvileg megtermekenyülhetett a petesejt es ezert jelezhetett valoszinü h nem fog beagyazodni.ha hihetek neki.
2016. febr. 11. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!