Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megáldott egy cigányasszony...

Megáldott egy cigányasszony és jósolt nekem. Mennyire lehet hatása? Útközben találkoztam vele és kitépte a hajszálamat is.

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

Kinek a nevében/meghatalmazásával adta rád áldását?

Ha nincs meghatalmazó, akkor csupán egy autoszugessziós állapotot idézett elő nálad, mindent, amit tetteid segítségével értél el, az ő áldására vezeted vissza, mindent elkövetsz, hogy azok a "jó dolgok", amiket jósolt, megvalósuljanak.

2016. márc. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Jé tegnap én is találkoztam egy ilyen román cigány asszonnyal , először cigarettát kért , és miután nem dohányzom alamizsnát könyörgött . Megszántam , adtam neki , erre azt mondta megálld a jóságomért . A történet folytatása már ismert az előzőek alapján . Hajtépés és ilyesmik . Mit agy isten kérte adjak többet a markába , megáldja majd visszaadja . Kb 500 ft-bánta , mert nem adta vissza , hanem követelte , adjak papír pénzt . Elküldtem a melegebb éghajlatra és ráolvastam , hogy költse patikára , és ráadásul még a rendőrt is ráküldtem hihetetlen módon ott üldögéltek a kocsijukban a következő sarkon .

Örök tanulság volt , emberek sose dőljetek be ilyen cigány asszonyos trükköknek , mert ezek mind csalók !

2016. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ehhez cigány asszonynak lenni.

A TV-jós nem az.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__7578762-igy-..

2016. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
hogy a devla vine el
2016. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Manapság nem jóslásnak hívják, hanem "életvezetési tanácsadás"-nak.


Nekem is jósoltak, tök kopasz lettem.


Ez egy játék, kb mint ha lottóznál, szórakoztató élményelem az életben. Ennyi, nem több.

2016. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
89%
Vannak emberek, akiknek óriási affinitásuk van arra, hogy érzékeljék a másik ember kisugárzásait. Egy tapintásból, a nézéséből, a ráncos arcból, kézből,a tisztaságból vagy éppen a koszos körmökből, zsíros vagy éppen ápolt hajból, szóval bármiből kiolvassák a helyzetedet,és ha van tehetsége hozzá, akkor ebből messzemenő következtetésekre is képes lehet. Mint az orvos-pszichológus, vagy éppen egy jó pszichiáter, aki rád olvassa a tulajdonságaidat. Ezt részben meg is lehet tanulni, de inkább tehetség és affinitás kell hozzá. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy nincs kizárva, hogy egy őstehetséggel találkozol, aki a fejedre olvassa a sorsodat, aminek gyökereit Te magad tárod elé azzal, hogy belenéztél a szemébe, vagy megmutattad a bőrödet és azzal, ahogyan reagáltál az ő kérdéseire vagy mondataira. Úgy is mondhatnánk, hogy átadsz neki egy kitöltött teszt-lapot 30 "beixelt" kérdés-csomaggal. Ha ehhez hozzátesszük azt is, hogy az ember-állat kapcsolatnál is megfigyelhetők szinte megmagyarázhatatlan jelenségek, (pl. ugyanolyan beteg lesz a kutya mint te, vagy elkezd hasonló tulajdonságokat, reakciókat felvenni, mint a gazda, pl. ugat ugyanarra, mint amire mérges a gazdi, stb.)szóval az empátiának millió egy nyúlványa létezik, ezért kérlek ne menj el egy kézlegyintéssel a jelenség mellett. Az persze más kérdés, hogy az a cigány asszony, akivel Te találkoztál, valóban rendelkezett-e ezekkel a képességekkel, vagy csak látott egy pár hókusz-pókuszt a falujában és ezt próbálja csalafintaságokkal bevetni itt Magyarországon is, szóval ez lehet. De hogy igenis vannak emberek, akik képesek számodra teljesen pontos jövőképet festeni az egymillió százalékig igaz.
2016. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Megérezte benned a gyenge , megvezethető jellemet, és rád repült. MÉG nem kért pénzt. Ja, persze, de FOG. Esetleg meghívatja magát egy kávéra, vagy wc-zni, és közben felméri a lakásodat, majd kér egy gyerekkori képet. Amíg azt megkeresed, ő is megkeres minden értéket, amit nem tettél el. Később meg a testvérei látogatnak meg, de te épp nem leszel otthon... És hidd el nekem, ez nem rasszizmus, hanem a való világból vett tapasztalat.
2016. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval . Nem szabad akár kivel szóba állni , mert nem jóindulatból vagy Isteni vezettetésre teszi azt amit tesz . Az emberek , pláne a cigányok nem ennyire önzetlenek .

Ha az ember szeretné , hogy jósoljanak neki , akkor inkább járjon utána és keressen egy igazit , ne dőljön be minden jöttmentnek . Pláne ha azzal kezdik , hogy milyen tiszta a tekinteted , vagy kedves arcod van és ilyesmik . A hízelgés elég ok a kételkedésre .

2016. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 XYZRÓ válasza:
Mindenki hisz valamiben, ezt nem veheti el senki. Te is higgy valamiben, ha másban nem, legalább magadban. Nekem ez a jóslatom, hogy tetszett? A hajszálad küldd el emailben.
2016. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Ezt a hajtépéses dolgot értem hogy értetted, de olyan furán hangzott így kimondva, hogy felröhögtem.

"...még a hajam is kitépte..." :'D

Hát nem lennék hálás a hajtépésért. XD

2016. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!