Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek abban a jóslásban...

Ti hisztek abban a jóslásban amit az utcán a cigányasszony mond? Vagy nagyon cikinek látjátok?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem álltam még meg cigányasszonynak, sőt semmilyen cigánynak, ma jo kedvem volt és épp haza tartottam mikor odajött egy hogy megkérdezze az időt..ürügy persze, na mindegy aztan elövette a kartyat stbstb..én meg halvány lila gözömsincs, hogy miért de végighallgattam..h igy szerelmes, ugy szerelem, ilyen jó olyan jó, aztan mondja hogy most adjon vmit amit ugy érez h adhat...adtam neki 300 ft ot és otthagytam :D Aztán pedig, olyan bündtudatom lett, hogy leálltam egy ciganyasszonnyal..
2012. szept. 6. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének tartom az ilyeneket, aki az utcán jósol.
2012. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Csak leírom, nem állítom, hogy hiszem.

Anyukámnak, amikor még fiatal volt egy ilyen karneválon, rendezvényen egy jós mondta, hogy 2 gyereke fog születni, de abból az egyiket ő fogja eltemetni hamar. Sajnos tényleg így történt.

2012. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

A jóslás nem hülyeség, én is megtanultam a cigány kártyát és magyar kártyát is meg a tarot kártyát is. Nem tudom hogyan és miként, de működik. Nem ilyenekre kell gondolni, mint a tv jósdában, hogy betelefonál egy 70 éves vénasszony, hogy jaaaaaj baj van a jányommal, mi lesz, és akkor megjósolják neki, hogy sok baj van a lányával, meg biztos mostanában a háta is fáj stb.


Pl. a tarotból a 78 lapból, ha kérdést teszek fel egy adott szituációról olyan pontosan kijön az az egy darab kártya, ami pontosan leírja miről van szó, hogy sokszor a mai napig megdöbbent.


Még tizenévesen tanultam meg valakitől, akit még a nagymamája tanított meg azóta több kevesebb időt szánok rá. Értelmiségi ember vagyok, nem bolond, egyszerűen van ezekben a dolgokban valami és nem kifejezetten a belemagyarázásról beszélek, mert mikor pl. új állásról van szó, és a felmerülő kételyeimről kérdezek és kijön az alaptémának, amelyik szakmai téren pontosan azokat a kételyeket és lehetőségeket szimbolizálja, ami előtt én állok holott, van még 70 másik fajta a pakliban, akkor senki ne mondja nekem, hogy egy véletlen hülyeség történik minden alkalommal.


Viszont, a cigányok manapság gátlástalanul rád akaszkodva próbálnak pénzt szerezni, amivel csak eszükbe jut. Simán lehet, hogy fingja sincs az egészről, de fiatal lány lehetsz, mindenki tudja, hogy a szerelem foglalkoztatja a fiatal nőket, ha jókat mond, attól jó kedve lesz és pénzt fog adni.

2012. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért ha nem cigányasszon mondaná az utcán akkor el kéne?
2012. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 x) ***** válasza:
Nyilván nem mindenki ért hozzá valóban, meg persze van hogy csak mázlijuk van. Nem tudok állást foglalni a jóslásban mert nem igazán volt még benne részem, szóval annyit tudok mondani hogy ha valóban meg lehet jósolni a jövőt kártyával akkor semmit nem jelent hogy cigányasszony jósol-e vagy nem. :) Nekem egyszer volt ilyen jóslásban részem, az nem jött be. De ettől függetlenül még nem szólom le a jósokat.
2012. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy két hónapja egyszer odajött hozzám is egy foghiányos cigányasszony, bár nem jósolni, hanem egy 20 forintot akart kérni ennivalóra, mert hogy "kórházból jön és nincs mit ennie".


Ugyan egyáltalán nem szívlelem a fajtáját, söt... viszont megkérdeztem mit venne belöle, mire ö azt mondta, hogy zsemlét. Na jólvan, elhittem, hogy zsemlét akar venni és 20 forint szinte semmi.


Odadtam neki, ö meg köszönés nélkül továbbment és mikor én is elindultam és hátrafordultam, akkor láttam, hogy már a következö embernél áll és kunyerál.


Ennyit a cigányok megbízhatóságáról.

2012. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igen fiatal vagyok, ahogy az egyik válaszoló irta. :) ( 23 )

Én sosem hittem az ilyesmiben, de hogy ma mi vezérelt, hogy nem menjek tovább, hanem maradjak ott.. nem tudom.. Persze, ha rosszat mondott volna rosszul érezném magam, kiskoromban egyszer megátkozott egy cigányasszny, bár az nagyon bunko volt. Volta kb. 7éves és nem adtam neki pénzt és azt mondta, hogy legyen rák a méhemben. ez legalább nem szidott, és mikor huztam a kártyából, csak jó lapokat hozott ki. ( szerencsét, szerelmet ) És elgondolkodtatott, hogy vajon más, hogy áll ehez a joslásos dologhoz, főleg utcán.

2012. szept. 6. 18:39
 8/15 Antimod ***** válasza:
90%

Édesanyámat egyszer egy kapualjba berántotta egy ilyen hölgyemény, és jósolni kezdett neki. Ő persze megijedt (sokkal nagyobb volt nála, meg nem tudta, hányan vannak még ott), így végighallgatta. Lottószámokat kellett megjegyeznie, amik persze nem jöttek be. Ami viszont megdöbbentő volt, a végén forintra pontosan annyi pénzt kért el tőle, amennyi a pénztárcájában volt.


A tarothoz és egyéb kártyavetéshez nem tudok érdemben hozzászólni, de kezd érdekelni.

2012. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sötét lovag válasza:
100%
ne higgy nekik a legtöbb csaló -_-
2012. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Többet keres naponta, mint te vagy én...ennyi az egész!
2012. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!