Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit mond a kártya, ti hogyan...

Mit mond a kártya, ti hogyan értelmeznétek az alábbi kombinációkat?

Figyelt kérdés

Lenormand kártyával jósoltam, egy konkrét személlyel, a kiszemeltemmel kapcsolatban. Három kérdést tettem fel, mindre három lapot húztam.

Az első kérdés arra irányult, egymásnak szánt-e minket a sors: Egér, Kereszt, Lovas

A második arra irányult, mikor, hogyan történik meg az egymásra találás (mi kell hozzá, milyen út vezet ehhez...): Halak, Kígyó, Út

A harmadik a kapcsolatunk milyenségére irányult: Gyűrű, Nő, Park

Külön külön megnéztem a kártyák jelentését, nagyjából sejtem mit akarnak sugallni, de kíváncsi vagyok ti mit olvastok ki ebből. Fontos a véleményetek, szükségem van egy kis objektivitásra is, mert én bármennyire is próbálok nem részrehajló lenni, ez teljes mértékben nem lehetséges, és nem szeretném a saját szándékaim, reményeim tükrében félremagyarázni a jóslatokat.


Én 21n vagyok, ő 43F, még nem történt személyes találkozás, de így is mély benyomást tett rám, elég szimpatikus, és volt egy olyan megérzésem, hogy nem véletlen az, hogy ráleltem, ezért is kérdeztem meg a kártyát, hogy vajon igazol, vagy megcáfol-e, érdemes-e több figyelmet szentelnem neki. Kb. ennyi, de kérdezhettek, ha valami kimaradt infó segíthet a kirakások pontosabb értelmezésében.

Ja, és ha lehet aki nem hisz ebben, lapozzon tovább, legyen szives. Tudom, hogy erre nem alapozhatok egy kapcsolatot, de útmutatásul hívtam a kártya segítségét, mert bizonyos szinten érdekelnek a spirituális dolgok. Nyilván ha az ő reakciói ellentmondanak majd, akkor elsősorban neki fogok hinni.

Köszönöm



2016. ápr. 27. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első kérdésre egyértelmű a válasz, egérháton fogtok lovagolni a keresztes háborúba, ami a Makó-Jeruzsálem metróvonal biztosítása érdekében fog lezajlani. A halak és a kígyó azt jelenti szerintem, hogy valamilyen természetes víz közelében találtok egymásra, feltételezésem szerint ez egy dunai hajóút lesz. Ha jól számolom, ez 2016.05.23-án fog megtörténni. A harmadik kérdés megint egyértelmű, összeházasodtok egy parkban. Lesz egy nő is a férfi életében, de emiatt nem kell aggódni, mert te leszel az.
2016. ápr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat! #1. voltam! :$
2016. ápr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lenormandra kevesen fognak értelmes választ adni, mert ritkán használt kártya. Nem olyan népszerű, mint a cigány vagy a Tarot. Persze ez mit sem von le nagyszerűségéből. Ha választ akarsz, rakd ki újra cigány kártyából.
2016. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre a válasz, nem. Nem szánt titeket a sors egymásnak, az egér a veszteség majd egy lezárás (kereszt), vagy úgymond átalalkulás után is csak max szeretői szinten lehetnétek együtt. A lenormand kártyában a lovag a hírt jelenti, vagy átvitt értelemben azt a személyt, aki mint szerető vagy udvarló van jelen. De sosem az igazi.

Az egymásra találáshoz szerencse kell (halak) és a te részedről sok álnokság, agyafúrtság (kígyó), után esetleg kapnál egy választási lehetőséget (az út).

A milyensége a kapcsolatnak gondolom nyilvánvaló, ezt igazából csak te akarod, te ragaszkodsz hozzá (gyűrű, nő ) és a kert ( a park ahogy te írod) az egy sekélyes kapcsolatra utalna. De kapcsolatra vetítve ez is arra utal hogy nem az igazi.

2016. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdeztem, mert én ezt teljesen máshogy értelmeztem. :O

1.Aggódás, Sorsszerűség, Hír -> a kérdésem, csak pepitában, a kártya rám bízza ezt, gondoljam, amit akarok, ezt ő nem mondhatja meg. Kíváncsiságból most húztam rá egy lapot, a Könyv lett.

2.Hatalmas szerencse ér(találkozunk? ->vagy hatalmas szerencse kell hozzá), egy másik nő az utamban lesz, neki pedig választania kell

3. Gyűrű, Nő, igen ez elég beszédes, a Kert őrá utal, a személységére, de sokkal inkább a munkájára, hogy sok (felszínes?) ember vesz majd minket, őt körül. Hát ilyen ez a show biznisz :D

De igazad van a lapokból ugyanúgy kiolvasható az is, amit te mondtál. :/

2016. ápr. 28. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ahány ház annyi szokás. Én mindig nagyon szigorúan a kérdésnél maradok, különben egy "mese mese mátka" lenne az egészből :-) Pl a kertnél a kédés a "kapcsolat milyensége volt (felszínes), és nem az ő személyisége, munkája meg végképp nem ( de hát ki így, ki úgy olvassa) Mint ahogy a kígyónál a kérdés az volt hogy "milyen út vezet hozzá, mi kell hozzá" tehát fondorlatosság. De ez megint csak mindegy az eredmény ua.
2016. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!