Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt valaki olyan jòsnál,...

Volt valaki olyan jòsnál, aki valóban igazat jósolt? Elérhetőség érdekelne!

Figyelt kérdés

Csak a kérdésre válaszoló, hasznos kommentek érdekelnének! Köszi!

A tapasztalatokat is szívesen olvasom!



2016. máj. 18. 15:53
 1/7 Lina93 válasza:
100%

Igen.

Menni is fogok a közeljövőben, mert mikor utoljára kísértem unokatestvérem 5 évvel ezelőtt, akkor még nem voltam 18, ezáltal csak úgy jósolhatott nekem, hogy dobatott rám kártyát.

2 szolnoki jósnőnél voltam így, de közülük csak az egyiket tartom megbízhatónak.

Ha nem élsz túl messze, illetve meg tudod oldani, hogy Szolnokra menj, akkor privát üzenetben elküldöm a nevét és az elérhetőségét.


2 személyt kísértem el hozzá, nekik minden bejött.

A múltukat, amit nem nyomozhatott ki sehonnan elmondta.

Unokatestvéremnek megmondta, hogy helyileg pontosan hol él a leendőbeli párja, hogy néz ki, hogy egy szőke nőn keresztül ismeri meg, mi lesz velük, még azt is megmondta, hogy nem látja a végét a dolognak, gondolom azt ő nem közölhette, hogy unokatestvérem meghal, miután 7 hónapot eltöltött ebben a szép kapcsolatban, amit ő látott.


Hozzátartozóid halálát elmondja, de a sajátod nem.


Édesanyám testvéréről megmondta, hogy az agydaganaton kívül máshol is van neki, vizsgáltassák ki, anyám zavarta mindenféle vizsgálatra, mire megtalálták a tüdejében a másikat. Azt is mondta, hogy felépül. Jelenleg egészséges.

2016. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Csak véletlenszerű esély van rá, hogy egy jós igazat jósoljon. Ennyi erővel hozzám is eljöhetsz, aztán mondok neked valamit, és akár még be is jöhet, de az is lehet, hogy nem.

Egy dolgon gondolkozz el: ha valaki tényleg meg tudja jósolni a jövőt, akkor hogyhogy nem nyer minden héten a lottón? Hiszen a nyerőszámokat is tudnia kell, és bolond lenne nem kihasználni a képességét.

2016. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Jaj, de piszkosul unalmas már ez, hogy a jósokkal kapcsolatban mindig ezzekkel a lottó számokkal jönnek!
2016. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lina93 válasza:
91%

ma 18:26


Véletlenszerűen senki nem fogja megmondani 2 családtagom és az én múltam, illetve jövőm minden részletét.

2016. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Még a leggagyibb jós is van, amit pontosan megmond előre:

azt, hogy mennyit fizet a hiszékeny, hogy meghallgathassa a jóslatot!

2016. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akik ideírkálják, hogy mennyire hülyeség jóst keresni azok a hétköznapok feszkóját vezetik le ezen az oldalon vagy feltettétek az életeteket a jósnők elleni kampányra? :D Lehet kiírom kérdésnek majd ezt is haha! A hasznos választ köszi! :) Írok is privit!
2016. máj. 20. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Melyik hasznos választ köszönöd? A 2-est vagy az 5-öst?
2016. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!