Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van valaki aki nem szélhámos...

Van valaki aki nem szélhámos és tudna jósolni nekem?

Figyelt kérdés

Gúnyos megjegyzés és kamusok kíméljenek!

Egy lelkiismeretes személyt keresek aki ért hozzá mármint jósolni. Fontos lenne. Köszönöm szépen.


2016. jún. 8. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Én megmondom hol tudnak jósolni a játékteremben ahol van egy gép és kidob egy papírt ami csak egy ... de ők jól járnak 1-el több 100,200 forintal
2016. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

nem lehet jósolni, mert a jövő tervek közül csak egyet lát a jós. de van még négy.

Te magad tehetsz magadért. de ez nem új.

2016. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Egymást kizáró feltételekkel hogyan akarsz találni bárkit is?

.

Aki jósnak adja ki magát, az szélhámos,

aki nem szélhámos, az nem tud jósolni.

2016. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hogy ha tud a múltból rólam olyan dolgot ami valós, akkor csak tud valamit?!
2016. jún. 8. 18:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ingyen megmondom. Mit szeretnél tudni?
2016. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4

Az nem jós, ha tud a múltadból valamit.

2016. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
ismerek egyet, nem igazán jós de érti a dolgát. a neve Doktor ;) elérhetőséget sajnos nem tudok adni. tipp: keress egy kék rendőrségi bódét, azzal szokott utazgatni ide oda.
2016. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 homo ludensz ***** válasza:
95%

Az hogy akinek a jövendölésében bízol az fog tudni jósolni és őt nem tartod szélhámosnak.

Az pedig olyasvalaki lesz aki olyan jóslatot fog neked mondani amit tudat alatt hallani szeretnél. Bele vegyítve némi negatívumot is mert úgy hihetőbb.

Mondok egy példát: ha én ingyen jósolok neked az hiteltelen lesz a számodra de ha kérek érte tízezret akkor már hihetőbb. Aki meg országos hírű mert egymásnak ajánlják és ötvenezer a tarifája az meg a számodra igazmondó tudósként lesz nyugtázva.

2016. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, szépen megfogalmaztad, és tényleg van benne igazság! Kár volt ez a kérdés. Mindegy sztornó.

Azért köszönöm szépen mindenkinek a véleményét.

2016. jún. 9. 09:04
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Numerológiával és tarot-val foglalkozom, hamarosan aztrológiát is tanulok, egyelőre még kezdő vagyok ezekben. Én tanulás szempontjából kértem mindig segítséget emberektől, hogy "gyakorolhassak" rajtuk. Eddig pozitív visszajelzéseket kaptam az eredményeim alapján. Nem haszonszerzés vezérel, csak az önismeret, más embertípusok megismerése és viselkedésük elismerése. Milyen jellegű kérdésed van, ha szabad kérdeznem, illetve publikus-e?
2016. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!