Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű férfiak a...

Milyen csillagjegyű férfiak a legnagyobb szélhámosok magánéletben?

Figyelt kérdés
Megkérem, hogy asztro ellenesek ne írjanak. Köszönöm.

2014. máj. 16. 07:18
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Rövid történeteket is írjatok, hogy tanuljunk belőlük, akkor is, ha nem személyesen veletek estek meg.
2014. máj. 16. 07:21
 2/31 anonim ***** válasza:
Nyilas, minden nőre rákap, nagyon csélcsap és hazudozós.
2014. máj. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem lehet így általánosítani. Biztos vannak bolygóállások, amik erre utalnak, de nem tudom mik. Lehet a nyilas napjegy hordozza ezt a lehetőséget, de hogy ki éli ezt meg és ki nem, az sokmindentől függ. (szerintem)
2014. máj. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Csillagjegytől függetlenül a nagy százalékuk szélhámos.Bár ha jobban belegondolok, a Szűz meg a Bak még elég megbízható, bár sajnos még köztük is vannak kivételek.Személy szerint 2 rákot is ismertem aki nagy szélhámos.Ezen kívül egy kost, bár ez utóbbi legalább nem hazudik, nyíltan vállalja még a szélhámos dolgait is.
2014. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat szerint: bika, szűz
2014. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

5-ös: állítólag ők a leginkább családcentrikusak. Milyen szélhámos szitukat tapasztaltál vagy hallottál róluk?

Az eddigi válaszolókkal teljesen egyetértek, ezeket én is tapasztaltam ugyanígy.

2014. máj. 16. 09:00
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha létezi olyan hogy legnagyobb szélhámos akkor a szűz az tuti nem...
2014. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Na látjátok ezért nem lehet hinni ezekben :)

Mindenki más.

Bika: egy férfival randiztam. De semmilyen komoly kapcsolata nem volt még soha. Össze-vissza hazudozott. Az élete abból áll, hogy buli, csajok felszedése, szédítése. Pár randi után rájöttem, hogy tényleg csak hazudozik mindenben. Néha azért még felbukkant időnként.

Szűz: volt barátom. Korábbi kapcsolatát rengetegszer megcsalta, átvágta, hazudott neki. Nem foglalkoztam vele, mert gondoltam az az ő kapcsolatuk volt, a miénkben nem biztos, hogy ilyen lesz. Hát a megcsalással nem is volt gond, viszont iszonyatosan agresszív, féltékeny, ez is volt a szakításunk oka.

Családjukat szeretik, fontos nekik a család. DE! Ez nem azt jelenti, hogy velük érdemes lenne családot alapítani. Inkább olyan típusúak, akik szeretik eljátszani, megjátszani hogy minden rendben, hogy szépen élünk, próbálják a kis zűrös dolgaikat "eltüntetni", és azt hiszik, hogy senki sem veszi észre.

Ez az én bikám és szüzem, másik biztosan nem ilyenek.

2014. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

8-as: köszönjük szépen, elgondolkodtató mindkét eset. Hasonlóan színészkednek a környezetüknek a Halak pasik is, a nagy kihúzott mellkasukkal és nyugtató szövegeikkel, közben pedig a bakcstage mögött teljesen a fordítottját gondolja.

Halak pasi ismerősöm több is van a családban, az egyikőjük azért is érdekes eset, mert kétszer vált el, mintkét feleségét ő csalta meg, nem is egy nővel, az első felesége gyermeket is szült neki + egy halom pénzt belefektetett a közös kis lakásuk felújításába, majd a Halak pasi rokonok kirúgta szó szerint. A pasi 36 éves és Halak anyuka szoknyája mellett van hosszú évtidezek óta.

A pasinak azt mondtam, hogy ne is számítson arra, hogy a köv. 10 évben lagzijába fogok menni, eddig mindkettőn ott voltam és pénzzel s támogattam.

Most van egy barátnője, kb. 2 éve, akin szegényen szintén látszik, hogy mennyi szenved miatta. Most ünnepek alatt is a Halak pasi rokonom a szomszédban látogatott meg egy idősebb nőt, akivel pont annyi ideig voltak együtt, ameddig egy alkalmi szexet le lehet zavarni, mellesleg amikor visszajött, az ingjén bőven látszott, hogy az le volt véve ... A gerinctelenség tetőfoka, amit ez csinál.

2014. máj. 16. 09:29
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Az Ikrek az nagy szélhámos!

Nem lehet benne megbízni, imád hazudni, hogy kedvére megszerezze bármelyik nőt.

Ha megtalálta az igazit (bár nála ez a fogalom, hogy igazi, nem is nagyon értelmezhető), még akkor is csapja a szelet másnak, az igazit pedig teljes bizonytalanságban tartja. És ha ez igazi otthagyja, akkor maga alatt van és küzd, de magának és másnak is bevallja (kivéve az igazinak, ő nem tudhat róla), hogy képes lesz a jövőben is félrelépni, mert nem bír magával...

Nem valami érzelmes jegy.

2014. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!