Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rendeltem egy Apollo Endeavor...

Rendeltem egy Apollo Endeavor starter kit (elektromos cigit) Amihez kapok saját márkájú e-liquid-et is, ill tudok pluszba rendelni is. Feltétlen csak a saját terméket használhatom a e-cigibe, vagy teljesen mindegy melyik gyártóét öntöm bele?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok ajánlani normális minőségű folyadékokat, elfogadható áron, mert azt olvastam, hogy vannak nagyon silány, összelötykölt "cuccok" is, de az apollo termékeit kicsit drágállom (10ml kb.2ezer ft) Valakinek tapasztalat a fent említett cigivel kapcsolatban? Tapasztalatok alapján 10ml kb mennyi ciginek felel meg?

2016. máj. 18. 03:13
 1/2 -H.- ***** válasza:

„Tapasztalatok alapján 10ml kb mennyi ciginek felel meg?”


Ezt így nem lehet megmondani. Függ attól, milyen erősségű a lötyi, mennyire erős dohányos vagy, mennyit bír a szervezeted, stb.

Nekem a 10 ml egy nap. Van, akinek három nap.

Egy ilyen kis Ego készülékkel, mint a tied, általában napi 1-5 ml kötött van az átlag fogyasztás.


Liquidet a következő helyekről tudsz vásárolni (van, amelyikben csak nikotin mentest árulnak, mindig nézd meg, milyet veszel):


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nézegetem az oldalakat, van bőven :)
2016. máj. 19. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!