Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jó jóst jósnőt ajánlanátok...

Jó jóst jósnőt ajánlanátok aki tényleg igazat mondott és megjósolta a jövőt?

Figyelt kérdés
magánéleti problémáim megoldására lennék kiváncsi és úgy az életemmel kapcsolatba miért ilyen cudar az életem mi az oka és hogy fog alakulni?

2016. okt. 25. 11:28
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
71%
Altalanos iskola megvan? Fizika ora? Most figyelj nincs semmi fele joslas hiaba keresel nincs az osszes szelhamos nem letezik termeszet feletti ero mindenre megvan a magyarazat. Es szerinted a josno akit talalsz o hogy lett jos no ki tanitotta neki a nagymamaja vagy josno kepzobe tanult ne higyjel mar az ilyenekben gondolkozz kicsit
2016. okt. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vidéken vagy Pesten?
2016. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Anna1982 ***** válasza:
26%

Az asztrológia választ ad a kérdésedre.A kártyákból nem tudod meg, mi és miért történik veled.Most 2016-ban az emberek nagy része vizsgán megy keresztül... ezért pl. az érzelmek,munka, egészség, pénz, család területen. Van akit minden területen érint, van akit 1-2 területen, és van olyan, Ők vannak kevesen, amit ebből most nem éreznek... Ők majd jövő év végétől..

Én azt javaslom, kérdezd az asztrológust jós helyett.

2016. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

"Én azt javaslom, kérdezd az asztrológust jós helyett."

Az nem zavar, hogy a világvégéket is ők szokták kiszámítani? Eddig szerinted hány jött be nekik?

2016. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Anna1982 ***** válasza:

Okos hozzászólás:)Világvége? :) így kell megközelíteni a dolgokat. Bár én a világvége kérdéssel sosem foglalkoztam, és más politikai kérdésekkel, és nem azért mert nem tudnék... nem etikus, sem pedig a halál kérdés... a hozzászólásod arra enged következtetni, hogy te sok esetben másokat okolsz, és nem ismersz el senkit, és semmit :)

Maradj is ezen az úton, biztos sikeres vagy-leszel, és sokan szeretnek :)

2016. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Az asztrológia már mennyivel hitelesebb mint bármelyik "ilyen" tudomány? Most komolyan valaki azt hiszi, hogy ki tudják számolni az anyagi helyzetemet a szerint, hogy 50 évvel ezelőtt a Plutó vagy a Szaturnusz melyik házamban állt? :-)
2016. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Anna1982!

Én okolok másokat? Talán én kenem rá a sorsra, istenre, vagy bármilyen más fäszságra, ha valami nem sikerül az életemben? Nem, kérlek szépen. Én vagyok a szkeptikus, aki csak magában hisz (meg a tényekben), és ti vagytok azok a kényelmes emberkék, akik mindent felülről vártok, ahelyett, hogy keményen megdolgoznátok az eredményekért, ahogy mi, szkeptikusok tesszük.

2016. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Anna1982 ***** válasza:
Kedves valaki! Az anyagi helyzeted nem hiszem hogy ki tudja bárki is számolni úgy, hogy 50 évvel ezelőtt, hol volt a Plútó vagy a Szaturnusz a képletedben, ha a 2. ház nálad nem a Skorpióban vagy a Bakban kezdődik( ezeknek ura a Plútó, ill. Szaturnusz)és abból a házból segíti az anyagiak dolgát nálad, ahol a radixban áll, ill. tranzit esetében, amelyik ház felett jár éppen...azt mutatja meg, honnan várhatsz ebben az ügyben segítséget, támogatást... :)
2016. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Anna1982 ***** válasza:

Kedves szkeptikus Miquel!

Látod, hogy ítélkezel... nem tudhatod, ki milyen kemény munkát végez... besorold az embereket és kész.. Pedig a valóság egészen más is lehet, mint várni nagy kényelmesen a galambot berepülni az ablakon... Ha rám is céloztál a ti megjelöléssel, akkor alaposan melléfogtál... Nem ezoterikus területen dolgozom :) Az igaz, hogy nagyon régóta tanulom, és képezem magam ezen a területen.. és nagyon sokat segített abban is, hogy megértsem a veszteségeimet.. pl. 3 hónap alatt elvesztettem majdnem minden szerettemet...köztük a szüleimet, testvéremet, férjemet..nem mondom, hogy nem akartam revansot venni a sorsom felett.. de elfogadtam valahogy ezt is.. így gondolhatod, hogy keményen kell dolgoznom a mindennapokban.. néha nyújtok asztrológiai segítséget valakinek, de az minden esetben ingyen van )

2016. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Anna1982 ez borzasztó! Fogadd elismerésem, hogy ép ésszel kibírtad. 😢
2016. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!