Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jó jóst jósnőt ajánlanátok...

Jó jóst jósnőt ajánlanátok aki tényleg igazat mondott és megjósolta a jövőt?

Figyelt kérdés
magánéleti problémáim megoldására lennék kiváncsi és úgy az életemmel kapcsolatba miért ilyen cudar az életem mi az oka és hogy fog alakulni?

2016. okt. 25. 11:28
1 2 3
 11/21 Anna1982 ***** válasza:
Köszönöm Neked :)
2016. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Nos, meséljek valamit én is? Több mint negyven éve, amikor még 16 sem voltam, halt meg faterom. Anyám nem sokra rá lelépett egy orvos barátjával. Állami bérlakáskan laktunk, ahogy akkoriban a többség. Volt tehát lakbér, volt rezsi. Enni, inni, ruházkodni, és az alig elkezdett középiskolát folytatni kellett. Mivel intézetbe nem akartam kerülni, senkinek sem szóltam/szólhattam a helyzetemről. Éjszakai vagonrakásokat vállaltam. Feketén, fél pénzért. Jattolnom kellett a valódi vagonrakó brigádnak, hisz annyi idősen még az átkosban sem vállalhattam volna ilyen munkát. Ők söröztek, míg én gürcöltem. Nappal persze sokszor majd' kiestem a padból, és gyakran csak a kávé tartotta bennem a lelket.

Feladhattam volna! Siránkozhattam volna, szidhattam volna istent, vagy a sorsomat. Várhattam volna a gondviselés segítségére. Hihettem volna a csillagok állásának jobbra fordulásában. Csakhogy én férfiaggyal születtem, és ezért inkább felvettem a kesztyűt.

És hadd mondjak még valamit. Hihetsz te az ezós marhaságaidban, engem az nem hat meg. De az, hogy segítségnyújtás címszó alatt mást is csodavárásra buzdítasz, ne is haragudj, de ez az emberiség ellen elkövetett vérlázító bűntett.

2016. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Anna1982 ***** válasza:

Kedves Miquel!

Látod-átod... ha valamit nem értesz.. és nem hiszel el, még nem jelent gondot.. de olvashatnál azért valamit róla, mielőtt ilyet kinyilvánítasz. Az asztrológia nem a csodákra való várást szorgalmazza... Pl.11. ház érintettség esetén (barátok, közösségek.. VII. háznál, társad, nyilvánosság, IV. ház család.. és folytathatnám)nyújtanak segítséget, munkában, kapcsolatokban... bármiben.. itt kapsz olyan tanácsot, ami elősegítheti a gyorsabb boldogulásodat.. ilyenek.. persze ez egy kis rész, amit ide írtam... Sajnálom azt, hogy ilyen nehéz sors jutott neked osztályrészül..Bocsáss meg magadnak és mindenkinek aki hozzájárult a lelki bántalmaidhoz...

2016. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Húha nem itt vesszetek össze.

Kártyából akkor nem lehet biztosat mondani?

Én érzem ez nekem nehéz év magánügyileg is és minden szinten.

összevagyok zavarodva.Mindig bánt valaki.

Nyilas csillagjegyem van ha igaz ami rám vonatkozik akkor nehéz életem lesz ha az asztrológia igazat mondd.

2016. okt. 28. 13:26
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom azt, hogy ilyen nehéz sors jutott neked osztályrészül..Bocsáss meg magadnak és mindenkinek aki hozzájárult a lelki bántalmaidhoz..."


Ne sajnáld, hisz én sem sajnálom. Lelki bántalmaim sincsenek, és nincs mit megbocsátanom. Anyámra akkor sem haragudtam. 36 se volt még, fiatal az özvegysorhoz. Ha hiszed, ha nem, még örülök is, hogy így alakult. Idejében megtanultam ugyanis, hogy a rinyálás még a szomszédba se hallatszik át, és ha akarok valamit ebben az életben, csak magamra számíthatok. Ezért van az, hogy sokan életművésznek tartanak. Mert minden dolgom sikerül. Csak ők nem tudják, hogy azért sikerül minden dolgom, mert aprólékosan megtervezek minden lépést, érveket és ellenérveket ütköztetek, körbejárom a kérdést minden oldalról, és ha végül belevágok, végig is csinálom, ha a fene fenét eszik is. Nem tudom, tartanék-e ma itt, ha nem így alakul a kamaszkorom. Ha megkapok én is mindent, mint sok kortársam, és nem kell idejében megtanulnom küzdeni.

Szóval hidd el, jó volt ez így, ahogy volt.

2016. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Várj, ezt végét megpróbálom érthetőbben kifejteni.

Tehát, ha én is a szüleim védőhálójának tudatában töltöm a fiatal felnőtt éveimet, biztos, hogy nem tanulok meg ennyire tervezni. Minek tanultam volna? Ha valami balul üt ki, ott vannak az ősök. Így viszont tudtam, hogy csak egy esélyem van, és abból kell kihoznom a maximumot.

És szerintem ez a boldog élet kulcsa.

2016. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Miguel és izéke mi lenne ha privátba cseverésznétek senki se kiváncsi erre a kérdésemre kifog válaszolni...lol
2016. okt. 28. 19:51
 18/21 Anna1982 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A Nyilas napjegyed egy dolog, lehet az 1- 12 ház valamelyikében.... tudnom kellene, hogy segíthessek neked teljes értékűen, a születési adataidat... így csak annyit tudok neked mondani, hogy a nehéz dolgok fele részét magadnak, a másik felét mások miatt szenveded el.. ez nagy lecke neked most az életed területén, de erőssé is tesz minden tekintetben... a sorsodban ami nehéz, és nem működő életterületeiden, a hogyan oldjam meg kérdésre, a Merkúr (gondolkodásért felelős)... tehát a HOGYAN?kérdéseket tedd fel magadnak mindig... a MIÉRT? soha nem visz előre :)

2016. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jó jóst/jósnőt keresel.

Könnyű megtalálni! - csak keresd meg, ki/kik volt(ak) az(ok), akik megjósolták a természeti csapások, földrengések helyét és idejét, ezzel sok ember életét megmentve.

A többi mind csaló, kókler.

Jó keresést!

2016. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Anna1982 ***** válasza:

Kedves Miquel!

Szerintem is az tesz erőssé minden embert, amiben a legtöbb nehézsége volt... Én azért szeretem az asztrológiát, mert ebből merítettem erőt, és értettem meg az életem számos területén adódó nehézséget..Szerettem a szüleimet, de a védőháló az én voltam közöttük... bal-felére megbénult az édesanyám 24 évesen (én akkor 10 hónapos baba), tehát mindenkinek voltam a kislánya egy kicsit aki vigyázott rá:)Apukám dolgozott, meg 25 éves volt akkor... sokáig tartott ameddig anyukám meggyógyult, kb 10 éves voltam amikor újra dolgozni tudott.. tehát boltba már 3 évesen mentem, és a házimunka 8 éves koromtól :) iskola mellett munka nekem is, mert elváltak.. egyiknek sem lett másik társa.. segítettem ennek és annak is.. Aztán a férjem a gyermekkori barátom volt, születésemtől ismertem, homokozó talicskával jött át udvarolni a szomszédból, de az élet tesz néha rossz dolgokat.. Van 2 gyermekem :) az az én nagy boldogságom, ameddig ott rendben minden, én minden mást elviselek:)

2016. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!