Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tudnanak olyan jost/josnot...

Tudnanak olyan jost/josnot Budapesten, aki igazi jos, es valoban profi, es nem hablatyol ossze vissza, es, aki latnoki kepessegekkel is bir? Es megfizetheto is? Koszonom a javaslatokat.

Figyelt kérdés

#Igazi jost keresek
2016. dec. 6. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

"igazi jos"


Nem.


"valoban profi"


Igen.


"nem hablatyol ossze vissza"


Hiszen ez a jós munkaköri leírása!


"aki latnoki kepessegekkel is bir"


Nem.


"Es megfizetheto is"


Ez már attól függ, hogy te mennyi pénzt tudsz elszórni.

2016. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz tudok. Írj személyi üzenetet s leírom elérhetőségét.
2016. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Red Vixen, annak a jósnak, akiről irsz, van jósdája, ahol fogadja az embereket? Mert velem mindig azt csinálják a jósnők, hogy egy plázában akarják lebonyolitani a jóslást, csakhogy ott nem igazán lehet privát dolgokat megbeszélni annyi ember előtt...
2016. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mult heten az egyik plazaban tarotbol elemzett egy holgy...csupa poziti dolog jott ki,lelki melypontom ellenere is...kb ket napja ugyanott egy masik no ciganykartyabol ... haaat tragedia,maar ahogy elkezdte az egeszet, ossze vissza hablatyolt olyan dolgokat, amikrol meegcsak a meseben sincs szo....koze nincs a nonek a kartyaveteshez... ilyet engedni nyilvanos helyen is es barhol praktizalni,felhaborito.
2016. dec. 8. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:

És ti komolyan leálltok egy plázában jósoltatni magatoknak? Utána vesztek tőle lopott parfümöt is? Mert úgy láttam, sok ilyen "jós" végzi párhuzamosan ezt a két tevékenységet.

Én két embernél voltam, akik jósoltak nekem, mindketten a lakásukban fogadtak egy ott direkt erre a célra berendezett szobában.

2016. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
…es arrol, h akik a lakasukban fogadtak,mennyire jo es megbizhato josok…irhattal volna...mert ez az eredeti kerdesem lenyege....
2016. dec. 10. 05:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyiküket én nem ajánlom, nem mondott csupa hülyeséget, de látszott, hogy abból következtet, amiket én mondok, nem kellene erőltetnie, abból semmi nem jött be, amiket csak kártyából jósolt, abból több. De nem minden. A másik nagyon jó, de ő nem szeret jósolni, úgyhogy őt azért nem akartam mondani.
2016. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!