Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » 26 éves vagyok,2 éve néptáncol...

26 éves vagyok,2 éve néptáncolok. Szerintetek sok, sok gyakorlással és kitartással lehetek-e még profi táncos? Imádom csinálni, kitölti az életemet! Ez egy igazi szerelem! :-)

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a technikáját nézzük, akkor szerintem simán, azért a néptánc az nem egy olyan, mintha balettet vagy flamencót vagy tangót tanulnál. De nem tudom, hogy csak a tánctudás játszik-e bele, vagy vannak egyéb tényezők (ismeretségek, végzettség, ilyesmik).
2012. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Simán lehetsz!
2012. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha bejutsz egy profi csapatba akkor igen.
2012. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen az lehetsz en már lassan 8 éve táncolok 13 éves vagyok és a csapatban a lanyok közül mondhatni en vagyok a legjobb csak ritmuserzek kell es egy jó tanár meg persze a csapat..nálunk bronz helyezes a népszerű manapság mivel nagyon sokan háát hogy is mondjam benák persze nem akarjuk nekik megmondani ://
2017. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!