Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Josno vagy jos segitsegere...

Josno vagy jos segitsegere lenne szuksegem szerelmi joslas ugybe Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Privatba ha ramir elmondom az egeszet mi hogy volt mert egy nagyot hiabztam es nem tudom ebbol lehet meg valami

2017. febr. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, minden helyrehozható, ha mindkét fél nyitott a párbeszédre és ésszerűen szeretné azt megoldani.

Egy jós mégis mit tudna neked mondani? Semmit.

A jövő képlékeny, nem ezen dolgok meglátására való.

Ha valamit elrontottál, hozd hát helyre. Tégy belátásod és legjobb tudásod szerint.

2017. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden valószinűség számítás ,de gyakorlatilag lehetelen mindent kikövetkeztetni .

A' mantidoknak megy ,de azoknak is változhat .


Üdvözlettel: Miska >Jósnő<

2017. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress privátban.
2017. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%
Magdi jósnő vagyok! Mától 12000Forintért jósolok nekted szeretett hívem!Az univerzum várja a kérdésedet! ÁMEN
2017. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jós vagyok, most csak 999 999 999 ft-ért (de az összeget EURO-ban is fogadom) megjósolom neked a jövődet. Ha 20 percen belül reám írsz, és az általam megadott paypal számlára átküldöd az adott összeget, 20%-os kedvezményt kapsz.

UI: Semmi sincs ingyen.

2017. febr. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem èrtem mièrt hagyod, hogy más használja a hatalmad az èleted felett. Minden rajtad múlik. Akció-reakció. Egyszer egy szegèny ember a jövőben èbredt fel ahol látta magát, boldog gazdag családos emberkènt. Mikor visszatèrt a saját idejèbe ès felèbredt, azon gondolkozott, hogy mit kell tennie a látott jövő beteljesítèsèèrt. Minden erejèvel azon volt, hogy az legyen a jövője amit látott.

Teltek az èvek ès elèrte a jövőjèt. Olyan lett amilyennek látta.

Mièrt lett olyan a jövője? Mert èvekkel elötte látta ès mindennèl jobban vágyott rá. Volt elèg hite ès akarata attól amit látott, hogy el is èrje.

2017. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!