Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent ha egy nyilas...

Mit jelent ha egy nyilas jegyu ferfi nem kerdez? Valamint mit jelent ha elobb felajanlja a segitseget de mikor szuksegem lenne a segitsegere nemt mond?

Figyelt kérdés
Tetszik 1 nyilas ferefi es ugy tunt erdeklodik irantam. Felajanlotta lelkesen a segitseget az elso alkalommal ami akkor nem erdekelt 3-4 -szer talalkoztunk hivatalosan, majd elment onnan ahol dolgozott. Megtalaltam a neten ot es felhivtam, hogy segitseget kerjek mert most mar kell de o sok "kifogast" sorolt fel mire en azt mondtam "szoval nem akarsz segiteni". Gondolom ez azt jelenti nem erdeklem. Erdekes amugy meg nem is nagyon kerdezgetett mintha sosem erdekelte volna a dolgaim. Mit jelent ha 1 nyilas nem segit, nem kerdez? Minek ajanlott segitseget ha most nem akar segiteni sem hivatalosan sem maganuton? O egy dietetikus amugy.

2013. márc. 11. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilas? Ki-tar-tás!
2013. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

a férjem nyilas és egy földre szállt angyal!!! IMÁDOM!!! csak hogy megcáfoljalak

amúgy szerintem nem érdekled.. :/

2013. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze nincs a csillagjegyének ahhoz hogy nem érdekled, és lényegében átvert...ne nyilasként nézz rá hanem egy idegen férfiként....
2013. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
A legtöbb nyilas gyakran igér fűt-fát,amit abban a pillanatban komolyan is gondol,de ritkán tartja be a szavát.
2013. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
32%

Szerintem nem csak a nyilas férfiak ilyenek, hanem az összes többi is:D

Ígérgetni, azt tudnak...:)

Egy életre megtanultam, hogy csak, és kizárólag a cselekedetek számítanak, semmi más.

Mondani és ígérni bárki tud.

2013. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán kihasználni akarod???


Ha megbízható segítőkész embert keresel, aki nem kér semmit a segítségért, akkor egy nyilasnál jobbat nem találsz.


Csak ne nézd hülyének, és ne verd át, különben úgy fog veled viselkedni, ahogy te vele. Bár még az se biztos, mert elég nagylelkű.


Néhány dolgot azonban tarts szem előtt:

-A nyilas feledékeny, lehet csak kiment a fejéből valami.

-Az is elképzelhető, hogy nem kértél tőle segítséget, csak utaltál rá, ő pedig nem gondolatolvasó.

-Vagy nem ér rá. Vagy nem tudja, hogy neked adj uram de rögtön kell a segítség... Lehet, hogy elfoglalt...

2013. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nyilas vagyok, és ahogy elolvastam leesett mi ez mert én is voltam(csináltam hasonlót).


Mikor tetszik egy lány, de nem tudom eldönteni,hogy megküzdjek e kegyeiért vagy ne, tehát nem tudom mit érzek akkor próbálok inkább érezni és segíteni, ám ha ő nem érdeklődik vagy csak egy kicsit is megbánt ez a segítőkészség hamar elmegy és nem is beszélek vele. Miért ? mert gyorsan kiábrándulok , nem tudom mit érzek a lány iránt ő pedig nem érdeklődik irántam,tehát ahogy egy rossz megjegyzést is tesz jön a kiábrándultság és megyek tovább. VISZONT!!: ha viszonyozza amit érzek, érdeklődik irántam és így beleszeretek akkor sose tudom őt otthagyni ,bármit képes vagyok megbocsátani( a megcsaláson, és érzelmi hazugságon kívül. Én is voltam így, ismerkedtem egy lánnyal, nem viszonyozta az érdeklődést de én erőltetem(mondván,hogy majd talán fogja) és egyszer beleuntam, ha nem viszonyozza a másik fél akkor mi értelme az ismerkedésnek?


21/F (Nyilas)

2014. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!