Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, hogy bar kulon...

Normalis, hogy bar kulon lakom, neha szuksegem van anyukam segitsegere? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Most koltoztem kulon a szuleimtol. Nem vagyok lusta. Kiskoromtol fogva segitettem otthon mindenben. Tudok fozni, vasalni, szepen takaritani. Valamiert itt egyszeruen nem megy. Olyan esetlennek erzem magam. Hiaba tudom hogy kell csinalni, nem megy. Kb. 10x annyinak tunik a munka mint mikor otthon laktam. Hetvegente atjon anya. Ketten megcsinaljuk, ami elmaradt, es akor megint olyan konnyunek tunik. Ez normalis? Elmulik majd? Csak az eleje ilyen ugye?
2015. febr. 14. 04:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:) :) :)


Ez aranyos..


Ha anyukádat ne zavarja, akkor nem baj


Csak figyelj,mmert ha olyan típus rászokik, és amikor már megy minden akkor is menni fog, amikor nem akarod..


Szerintem egyébkent nem tud annyira elmaradni,mhogy azon hétvégén valakinek be kelljen segíteni( kiveve ha gyerek van, és mellette beteg,nterhes az ember, vagy akármi


A munka, a porcica megvárja míg belejössz/ pedig jó lenne ha lelépnének mi?/


Szerintem neked kelene. Eldöntened,mhogy egyedül csinálod, hisz tenyleg nem támaszkodhatsz mindig anyukádra, ha ő engedi sem.

Mert egyszer-egyszer ok.. De hétvégente.. Az nm egyszer-egyszernek hangzik..


Nekem sem mindig egyszerű, de sosemgondoltam,mhogy telefonos segítségen kívül mast is elvárják, sőt én megyek hozzá a kezdetektől, p( 6 szor akkora a ház) persze nem takarítani, de tuti ha már ott vagyok besegítek a régi időkre.. Ő egy rakat fiura pakol, akiket nem sikerült rendre szoktatni..


Mi marad el, és mi nemszokott menni?

2015. febr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi csak amíg megszokod addig lesz így, észre se veszed, és mér te fogod a saját gyerekedet tanítgatni. Én 18 évesen költöztem el, most 25 vagyok, és sokszor most is felhívom anyukámat, hogy kell csinálni ezt azt. De még képzeld anyám is felhívja a nagyit, hogy ő hogyan szokta :) Teljesen normális, egy gyereknek mindig szüksége lesz az anyukájára:)
2015. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Probald ki ezt: [link]

Nekem nagyon sokat segitett. Hidd el, belejossz hamar, csak meg nincs meg a sajat rutinod.

2015. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kezdeteknél szerintem normális, de persze csak egy (rövid) ideig.
2015. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. febr. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!