Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért nem bízok jobban magamba...

Miért nem bízok jobban magamban amikor jósolok?

Figyelt kérdés
Kerdesem az lenne mikor valakinek josolok jonnek az intuiciok és nagyon sok vissza jelzést kapom hogy ez is be jött az is be jott pedig remekül tudok olvasni a kartyabol meg is van bennem egy olyan hogy mi van akkor ha nem jót mondtam vagy tévedtem pedig imadok jósolni és nem kerek semmit érte de maguktól szoktak adni az emberek pénz szerintetek engedjen el végre ezt az aggódást??
2017. márc. 9. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Milyen jóslás az, amelyik nem tudja, hogy változtatni fogok?

Hiszen az a biztos jövő!

2017. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Milyen hülye az aki ilyet kérdez? Órára percre pontosan nem lehet meg mondani mit fogsz csinálni amúgy meg nem vagyok Isten de ha ilyen kérdésre van né menj josnohoz
2017. márc. 12. 21:46
 13/14 A kérdező kommentje:
De ha ilyen kerdesed van ne menj josnohoz mert kirohog.:D
2017. márc. 12. 21:47
 14/14 homo ludensz ***** válasza:

A múlt megtörtént ez tény a jelen most történik az is tény.A jövő viszont egy bianco csekk ami vagy megtörténik vagy nem.

Kaptál egy esélyt hogy 50-60-70 éves korodig élhetsz.Viszont ha te átfutsz egy busz mögött annak takarásában és elcsap egy autó akkor a te szabad akaratod áthúzta az esélyt és 30 évesen befejezted. Ezt előre senki nem tudja megjósolni főként ha pont a jóstól mennél hazafelé és sok jót mondott:

> pénz áll a házhoz, egészséges leszel,megtalál a szerelem stb.<

2017. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!