Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elvégeztem a tanfolyamot...

Elvégeztem a tanfolyamot évekkel ezelőtt. Sajnos nem gyakoroltam, és már semmit sem tudok. Hogyan tudnám újraépíteni magamban a technikákat?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, nem tudok ismétlő tanfolyamra elmenni, de van egy csomó hanganyagom, könyvek és a jegyzeteim.
2014. okt. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kezdd el újraolvasni a dolgokat, hallgass végig egy pár anyagot, és úgyis vissza fog jönni :)
2014. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvégeztél egy tanfolyamot, de már semmit nem tudsz.

Nem adott túlzottan mély tudást, ha mindent elfelejtettél és csak annyi rémlik, hogy ott voltál.

.

"... már semmit sem tudok."

Ebből az következik, hogy újra kell tanulnod, hiszen felfrissíteni nincs mit.

.

Van hanganyagod, könyveid és jegyzeteid, mégis ide teszed fel kérdésed, mit kéne/kell csinálnod?

2014. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 éve voltam, emiatt nem emlékszem már szinte semmire. Az első segítségét köszönöm. Arra gondoltam, hogy talán kapok egy kis segítséget, hogy hogyan kezdjem el elölről az egészet, milyen sorrendben, hogyan és hányszor gyakoroljak.
2014. okt. 26. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy, hogy főzőtanfolyamról, sakktanfolyamról, nyelvtanfolyamról vagy - a kategória alapján- agykontrolltanfolyamról van szó.
2014. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt jobban tudod, mint mi.

Neked kell tudni azt, hogy mennyi időt szánsz a gyakrolásra, és az olvasásra.

Pl hiába mondom azt hogy naponta olvasd ki a tanfolyami kézikönyvet, ha úgyse fogod.


Szóval... szerintem igazából mindegy, a lényeg annyi hogy olvasd, hallgasd, és majd a többi jön magától :)

Annyi időt szánj rá, amennyit szeretnél, illetve tudsz. Ez nincs időhöz kötve,és amúgy is...


Szóval szerintem szabadidőben simán olvashatod, vagy amikor kedved van :)

2014. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Napi kétszer ajánlott, 5-5 percet. Programozd be, hogy minden nap fogsz meditálni (agykontroll) és a háromujj-technikát is programozd be újra.


A könyvek közül a "Gyógyíthatsz" cíművel kezdeném. :)

2014. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!