Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik hogy az ujj perced...

Létezik hogy az ujj perced tenyeréből kilehet olvasni a jövendő belid kezdő betűjét?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak legenda is Mytos?

2017. máj. 4. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mióta van az ujjpercnek tenyere? O.o
2017. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bár mint a tenyérnek az ujj részén!
2017. máj. 4. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem valószínű. Még a latin abc betűiből se lehet mindegyiket belelátni a tenyér vonalaiba, de akkor képzelj el mondjuk egy kínait! Nekik nem rendelt jövendőbelit a sors, mert több vonallal kezdődne a leendő felesége neve mint ahány vonal egy tenyéren lehet? :D
2017. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó csak azért kérdezem mert nekem már 2 szer is megjosolták két külön személy két teljesen szetszort idopontba az egyik 2014-be a másik tavaly nyáron érdekes módon ugyan azt a betűt is akkor még nem hittem benne is most már kezdek is mondjuk azt is mellé mondta az egyik "Törődj bele" is nem volt ilyen ismerősöm most meg lett is tetszetem szeret ő engem de mégis lemondott rólam igen tényleg nem illünk össze ő eszszerü én értelemszerű de mégis azotta ugy meg változtam zárkózottabb lettem csendesebb egy fokkal meg sorolhatnám fáj hogy elvesztem de nem a neve a legnagyobb indok más az
2017. máj. 4. 15:12
 5/7 A kérdező kommentje:
értelem helyet érzelemet akartam írni
2017. máj. 4. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jövendőbeli. Egy szó, az ég szerelmére! Olyan nincs, hogy jövendő beli, meg múlt beli ... A beli nem egy szó.


Nem "Mytos". MÍTOSZ.


És igen, baromság.

2017. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt aztán jól megmondtad 6-os!xD
2017. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!