Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy tudom le vetetni a...

Bella673 kérdése:

Hogy tudom le vetetni a szerelmi kotest?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 11:57
1 2
 11/14 Morning ***** válasza:

Bármiféle ördögi praktika, mint ez is, gonosz szellemeknek nyit ajtót azon személy életében is, aki elmegy jóshoz, mágushoz,boszorkányhoz, hasonlókhóz.

És ezek a démonok rombolni fognak.

Ahogy meg van írva a Bibliában, az ördög azért jött, hogy lopjon, öltöny, pusztítson.


Az ördög és annak minden mahinálásával, erejével szemben az ÚR Jézusnak és az Ő valódit tanítványainak van.

Bánd meg és valld meg a bűnöd Istennek, mert Isten gyűlöli a jóslás, boszorkányság és hasonlók praktikáit, mert a gonosztól vannak. És kérd az ÚR Jézust, hogy tisztítson meg téged és szabadítson meg.


Persze meg kellene térj rendesen Istenhez.

A démonok, gonosz szellemek egyedül az ÚR Jézus Krisztustól félnek. Mert emésztő, gyötrő TŰZ számukra az ÚR jelenléte, a neve is!

2017. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Morning ***** válasza:

Telefon elírta, tehát így helyes: Jézus mondta "Az ördög azért jött, hogy lopjon, öljön és pusztítson,Én pedig azért jöttem, hogy Életetek legyen, méghozzá bőségesen." és az is meg van írva, hogy Jézus azért is jött, hogy az ördög munkáit lerontsa.

Hallelujah! 😊

2017. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 akarkizoltan56 ***** válasza:

simán

elmész egy olyan josnőhőz aki

1oo 000 et kér.

:P :)

2017. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 rézevőfiamór ***** válasza:

Én ingyen leveszem! És teljesen ingyen egyhavi vészes tüsszögést és orrfolyást küldök arra, aki elkövette.

(mindössze egy palack Chivas Regal-t kérek cserébe a fáradozásomért!)

2017. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!