Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Uj vagyok a topikon. Kerdeseke...

Ildi81 kérdése:

Uj vagyok a topikon. Kerdeseket a szerelmi kötesröl rengeteget olvastam itt de erdeklödnek a szerelmi kötes irant . Kinek sikerult? Udv

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem fogsz normális válaszokat kapni, mert az emberek fele szerint kamu, a másik fele meg jótét léleknek képzeli magát és hablatyol majd a szabad akaratról.
2017. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
A szerelmi kötés nagyon veszélyes, még akkor is, ha mind a két fél szabad akaratából van benne (energetikailag ugyanis átvihető későbbi életekre, ami már nem annyira kellemes). Lehet, hogy én is épp' egy ilyenben vagyok és ezért nem tudok elfelejteni valakit, akinek akkor sem kellenék, ha én lennék az egyetlen nő a Földön :) Jól gondoljátok meg, hogy belementek-e ilyesmibe.
2017. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszod de azert megis erdekelne masok valaszai es hozzaszolasai is :)
2017. márc. 28. 16:06
 4/6 thoomas26 ***** válasza:
0%
Ha rengeteget olvastál itt róla, akkor gondolom az ellenjavallatairól is olvastál. Lehet, hogy jótét-hablatyolásnak és közhelynek tűnik, de tényleg nincs jogod senkit megkötni. Az ember, mikor tetoválást csináltat, úgy érzi a számára legértékesebbet szerezte meg, aztán idővel mégis sokan gyötrődnek, hogy nem tudnak szabadulni tőle. Persze vannak kivételek, de tekintve, hogy a szerelmi kötések a következő életben is tarthatnak, így gondolom, ha a tetoválással is így lenne, ember nem lenne, aki a következő életében is szívesen viselné a korábbi élete varratát. De dönts belátásod szerint.
2017. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
85%
Csináltam még nagyon fiatalon,mert a fiú nem akart tőlem semmi komolyat,én viszont nagyon szerelmes voltam. Annyira jól sikerült,hogy amikor már én szabadultam volna tőle nem tudtam mert zaklatott és ezt a szó legrosszabb értelmèben mondom. Nehéz időszak volt ez ès nagyon óva intek mindenkit ezektől a dolgoktól mert visszafordítani nem fudod. Végül börtönbe került.Engem csak ez mentett meg....
2017. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne alkalmazz szerelmi kötést, viszont ha össze akarsz vele jönni, akkor egy kisebb szerelmi bűbájt alkalmazz,de tényleg nagyon gyengét. Másik opció, hogy megpróbálsz közeledni felé mágia segítsége nélkül.
2017. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!